propolski.pl: Artur Dziambor

Dziambor uderza w wiceministra finansów: „Ten facet bredzi”

Artur Dziambor był gościem w programie Polsat News. W mocnych słowach powiedział co sądzi o ostatnich wypowiedziach wiceministra finansów Piotra Patkowskiego.

Polityk stwierdził, że rząd musiał ponieść wysokie koszty pandemii, by nie musieli ponosić ich Polacy.

— Trzeba powiedzieć jasno, że facet bredzi — podkreślił poseł Konfederacji.

— Patrząc na ich uposażenia to raczej nie wygląda na to, żeby to rząd ponosił koszty utrzymana Polski. Natomiast jeśli mi wiceminister finansów mówi mi, że ten deficyt jest taki tam sobie niegroźny to trzeba powiedzieć jasno – facet bredzi i to bredzi w bardzo brzydki sposób — skomentował sprawę Artur Dziambor, do dziwnych stwierdzeń wiceministra finansów.

Agnieszka Gozdyra spytała Dziambora, czy jego zdaniem Patkowski nie wypowiada się w dobrej wierze?

— Nie! On się wypowiada w wierze, żeby utrzymać stanowisko i żeby jego partia była u władzy i sondażach się dobrze trzymała. Natomiast mamy największy deficyt budżetowy w historii Polski, poza tym on nie jest spowodowany koronawirusem — tłumaczył poseł.

Zdaniem prawicowego polityka to programy socjalne są głównym winowajcą, jeśli chodzi o „pożeranie” oszczędności, które można zgromadzić w dobrym okresie.

— Trzeba sobie powiedzieć jasno, że to nie przez koronawirusa wszystko pada. Widzą doskonale, że mają krach. Będą mieli problem, a my to będziemy bardzo mocno komentować — zapowiedział Dziambor.

Dodał, że Konfederacja zadba o pokazanie ile błędów popełniło Prawo i Sprawiedliwość przez pięć lat.

— Mam nadzieje, że Polacy w końcu to zrozumieją, bo to jest to co my od samego początku mówimy. Proszę nie dać się wkręcić, że to wszystko przez koronawirusa — powiedział.

Zobacz również: „Przesłanie Ummitów”. Wałęsa ponownie rozprawia na temat UFO

— Koronawirusem można było zarządzać zupełnie inaczej. My proponowaliśmy dużo lepsze, dużo mądrzejsze rozwiązania. Natomiast to, że teraz dziura budżetowa wygląda jak wgląda absolutnie nie jest spowodowane koronawirusem tylko tym, że trzeba było kupić wyborców różnymi programami socjalnymi — stwierdził.

źródło: nczas.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these