W dniu dzisiejszym miała miejsce konwencja wyborcza Krzysztofa Bosaka, którą transmitowano w Internecie. Kandydat Konfederacji na prezydenta przedstawił swój program, a w tym postulaty wydłużenia kadencji prezydenta do 7 lat oraz wzmocnienia pozycji szefa rządu.

Krzysztof Bosak ponowił również apel o stan nadzwyczajny oraz przesunięcie wyborów.

Podczas konwencji głos zabrała małżonka Krzysztofa Bosaka — Karina. Kobieta działa w organizacji młodych prawników o konserwatywnych poglądach Ordo Iuris i dzielnie wspiera męża podczas kampanii prezydenckiej.

Swoim wystąpieniem zachwyciła internautów, którzy podsumowali jej osobę w bardzo ciepłych słowach.

— Nooo ładnie! Wszystko ładnie i elegancko, na poziomie — czytamy w komentarzu.

— Wypisz wymaluj pierwsza dama! — dodał inny internauta.

Wygląda na to, że pani Karina Bosak przypadła do gustu sympatykom Krzysztofa Bosaka, którzy zobaczyli w niej idealną Pierwszą Damę.

— Szanowni państwo, osobiście jest to dla mnie bardzo duże przeżycie, z wielu względów. Dlatego korzystając z szansy, że mogę zabrać głos, chciałam bardzo serdecznie podziękować działaczom, wszystkim zaangażowanym osobom wspierającym Krzysztofa, wspierającym Konfederację. W ciągu ostatnich miesięcy, nieustannie, z podziwem w sercu obserwowałam wasze zaangażowanie, jak radziliście sobie z przeciwnościami dwóch poprzednich kampanii oraz z jaką wiarą w sukces rozwijacie się, współpracujecie i pokonujecie kolejne przeszkody w tej kampanijnej sztafecie — mówiła Karina Bosak.

Przeczytaj również:  Znana aktorka wyznała, że uciekła z restauracji bez płacenia

Podsumowując zamieszczone komentarze, można wnioskować, że żona kandydata Konfederacji na prezydenta ujęła internautów swoją skromnością, inteligencją i wyważonym sposobem bycia.

Gepostet von Krzysztof Bosak am Samstag, 14. März 2020

źródło: facebook.com, youtube.com

(Visited 475 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj