Kiedy wydawałoby się, że już widzieliśmy wszystko, pojawia się mężczyzna przebrany za choinkę. Do niecodziennego zdarzenia doszło na parkingu przy hurtowni mięsa w Warzymicach.

Mężczyzna ubrany w gałęzie świerku uszkodził 20 samochodów, przecinając w nich opony. Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę.

– Jest to osoba, którą być może poznalibyśmy po sylwetce lub sposobie poruszania się. Stąd taki strój… Mężczyzna wiedział, że są kamery i chciał ukryć swoją tożsamość pod tym kamuflażem z tych gałęzi świerkowych i tui – mówił Mateusz Watral z firmy Madar. Sprawa została zgłoszona na policję. Firma oszacowała straty na 60 tys. zł.

Watral dodał, że sprawca w czasie niszczenia opon zranił się mocno w lewą ręką. Tak przynajmniej wynika z zapisu kamer. Policji udało się zabezpieczyć krew oraz ślady butów.

Hurtownia mięsa wyznaczyła nagrodę dla tego, kto wskaże sprawcę. Chodzi o 5 tys. zł. Wszyscy, którzy podejrzewają, kto może być odpowiedzialny za zniszczenia, proszeni są o kontakt pod numerem: 607 976 706.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Do tego będzie dążyć Polska. Widzimy to”. Putin znów wspomina o naszym kraju

źródło: Twitter / nczas

(Visited 293 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Mariusz Pudzianowski miał wypadek rowerowy. Pokazał rany

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj