W czasie konferencji reprezentanta Brazylii w Katarze doszło do niespodziewanej sytuacji. Na stół nagle wskoczył kot, co nie spodobało się rzecznikowi prasowemu drużyny. Mężczyzna zdecydowanym ruchem zrzucił zwierzę na podłogę.

Podczas konferencji prasowej na stadionie Al Arabi w Doha w Katarze na stół wskoczył kot. W tym czasie głos zabierał Vinicius José Paixão de Oliveir Júnior, reprezentant Brazylii.

Pojawienie się zwierzaka wywołało ogólny entuzjazm. Jednak nie u wszystkich. Rzecznik prasowy reprezentacji Brazylii w pewnej chwili podniósł się z krzesła i zbliżył do kota. Mogłoby się wydawać, że chce pogłaskać, tak się jednak nie stało. Mężczyzna mocnym ruchem złapał zwierzę i wyrzucił je ze stołu.

Co się stało z kotem?

– A co z tym kotkiem, który został wyrzucony z konferencji? – padło pytanie od dziennikarza, na co rzecznik prasowy wzruszył ramionami.

– A co z tym kotkiem, który znikąd „wtargnął” na konferencję prasową Vini Jr w Katarze i został „wywalony” przez rzecznika CBF? – dopytywano dalej na Twitterze.

Na innym nagraniu widać, że kot spadł bezpiecznie na cztery łapy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Do tego będzie dążyć Polska. Widzimy to”. Putin znów wspomina o naszym kraju

źródło: Twitter / Polsat News

(Visited 496 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj