Lewica w dalszym ciągu próbuje osłabić autorytet Jana Pawła II. Na fali oskarżeń pod adresem kard. McCarricka i filmu TVN24 o kard. Stanisławie Dziwiszu dochodzi do coraz śmielszych ataków kierowanych w stronę papieża Polaka.

Mateusz Klinowski to aktualny radny Wadowic i były burmistrz tego miasta. Polityk zapowiedział ostatnio, że będzie wnioskował o utworzenie działu poświęconego pedofilii Jana Pawła II w Wadowickim muzeum.

— Mateusz Klinowski, były burmistrz Wadowic a obecnie radny Rady Miejskiej w Wadowicach proponuje, aby ekspozycje w Muzeum Dom Rodzinny Ojca Świętego w Wadowicach poszerzyć o dział poświęcony pedofilii w Kościele — poinformował serwis wadowiceonline.pl

Czytaj także: Strajk Kobiet. Najnowszy sondaż pokazuje, co Polacy myślą o ruchu Lempart

— Papieskie muzeum w Wadowicach to szopka, z której o intelektualnym dziedzictwie Karola Wojtyły zwiedzający nie dowie się nic. Nie dowie się również nic o kontrowersyjnych decyzjach, które papież Polak podejmował: parasolu ochronnym dla pedofilów, uciszaniu postępowych społecznie księży w Ameryce Łacińskiej, przyłożeniu ręki do epidemii HIV/AIDS w Afryce — mówił Klinowski w rozmowie z Wyborczą.

Czytaj także: Na Marszu Niepodległości byli policyjni prowokatorzy? Są nagrania, „widać, jak na dłoni”

Przeczytaj również:  Grzegorz Braun ostro pojechał po PiS: "Uniemożliwiliście ludziom normalną pracę!" [WIDEO]

Nie byłaby to pierwsza prowokacja lewicowego polityka. Jako burmistrz Wadowic Klinowski z okazji świąt Bożego Narodzenia ogłosił, że Jezus był terrorystą i sekciarzem z Palestyny.

Źródło: Wadowice Online, Gazeta Wyborcza

(Visited 446 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj