Prof. Andrzej Horban coraz częściej zaskakuje internautów swoimi śmiałymi przemyśleniami. Naczelny doradca premiera Morawieckiego ds. pandemii był gościem w „Rozmowie Piaseckiego” w TVN24.

Jego słowa zaskoczyły słuchaczy, a szczególnie przedsiębiorców, którzy doświadczają teraz największych kryzysów. Wszyscy pamiętamy, jak wiceminister Piotr Patkowski doradzał przedsiębiorcom, by podczas pandemii znaleźli sobie inne zajęcie i przebranżowili się. Podobnego zdania jest prof. Horban, który wypowiedział zaskakującą kwestię.

Pandemiczny doradca premiera skomentował sytuację polskich przedsiębiorców, przedstawiając im zaskakujące rozwiązanie ich problemów. Zdaniem medyka, to czy dobrze nam pójdzie walka z „III falą”, zależy od nas wszystkich.

Zobacz również: Donald Trump przerywa milczenie. Mówi o ponownym kandydowaniu na prezydenta USA [WIDEO]

— To w dużej mierze należy od zachowania społeczeństwa. Jeżeli nadal będziemy uważali, że nie ma problemu, że możemy sobie lekceważyć zalecenia medyczne, dość proste i naprawdę nieoburzające nikogo i niezdejmujące z nikogo godności, to może być tych zakażeń dużo więcej — podkreślił medyk, który nie mógł powstrzymać się od dania dobrych rad wszystkim prowadzącym firmy.

Zobacz również: Oglądał TVP INFO przez kilkanaście godzin dziennie. W końcu telewizor nie wytrzymał

— To trochę jest żenująca sytuacja, jeżeli w kraju 40-milionym nie jesteśmy w stanie wyprodukować własnych masek. Musimy korzystać z masek produkowanych za granicą. Od roku jest epidemia i troszeczkę tutaj bym do wszystkich, do panów przedsiębiorców, którzy mówią, że nie mają z czego żyć, a gdyby się wzięli za produkcję masek, to mieliby z czego żyć — stwierdził ironicznie.

Źródło: NCzas.com

(Visited 718 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Włamał się do domu i… zjadł śledzie. Teraz może trafić do więzienia na 10 lat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here