Strona główna Polska Prezydent Andrzej Duda przyjął wyzwanie i wcielił się w rapera. Nagranie błyskawicznie obiegło Internet

Prezydent Andrzej Duda przyjął wyzwanie i wcielił się w rapera. Nagranie błyskawicznie obiegło Internet

3 min czytania
0
1
1,754
Andrzej Duda

Akcja #Hot16Challenge2 trwa w najlepsze. Wielu celebrytów, aktorów i polityków podejmuje wyzwanie i próbuje swoich wokalnych sił. Również prezydent Andrzej Duda, po tym, jak otrzymał nominację od Zeusa, polskiego rapera i producenta muzycznego zgodził się na występ.

— Fantastyczna akcja #Hot16Challenge2 — napisał na Twitterze prezydent Andrzej Duda, który nie ukrywał swojego zaniepokojenia.

Nagranie z udziałem urzędującego prezydenta błyskawicznie obiegło internet. Pod wideo zaroiło się od komentarzy, zarówno tych dobrych, jak i negatywnych, które sugerowały, że Duda nie powinien więcej śpiewać. Prezydent zarapował o przedstawicielach służby medycznej, chwaląc ich zaangażowanie w wyjątkowo trudnych czasach.

Kogo nominował prezydent? Marylę Rodowicz, Sebastiana Karpiela-Bułeckę, Pectus, Golec Orkiestrę oraz premiera Mateusza Morawieckiego.

źródło: o2.pl

Reakcja
21
Przeczytaj również:  PILNE: Andrzej Duda wygłosił orędzie do Polaków: "Stoimy przed jednym z najtrudniejszych wzywań ostatnich dziesięcioleci"
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Marlena Piechocka
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Politycy PO zachwyceni Trzaskowskim. Nowy ambitny plan? „Namawiamy go do tego”

Nie ulega wątpliwości, że Rafał Trzaskowski osiągnął w wyborach prezydenckich niebywały po…