Piosenkarz Kazik Staszewski powrócił po chwilach nieobecności z nowym singlem, w którym nawiązał do sytuacji z 10 kwietnia. To właśnie wtedy Jarosław Kaczyński pomimo rządowych zakazów odwiedził grób matki. W czasie pandemii koronawirusa i wielu zaleceń wprowadzonych przez rząd, obchody 10. rocznicy katastrofy smoleńskiej obchodzono, jak gdyby nigdy nic.

To właśnie ta sytuacja i wizyta Kaczyńskiego na Cmentarzu Powązkowskim zdenerwowała Kazika Staszewskiego. Wydarzenia sprzed miesiąca natchnęły znanego muzyka, który nagrał piosenkę o tytule „Twój ból jest lepszy niż mój”. W tekście 57-latek nie odnosi się do prezesa PiS po imieniu i nazwisku, jednak łatwo się domyśleć, że chodziło mu właśnie o niego.

— Zamknięte cmentarze to na skutek zdarzeń ostatnich tygodni, ostatnich wydarzeń na łańcuchy patrzę, ocieram łzy tak jak i Ty. Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom czy jednak się rzeczy inaczej potoczą podbiegam, Twoje karki krzyczą stój bo Twój ból jest lepszy niż mój. Ból ukoić możesz Ty jeden. Wszyscy inni wpadli w biedę limuzyny dwie jedna cały cmentarz Twój lepszy niż mój — słyszymy w najnowszym singlu.

Fani wokalisty nie kryli swojego zachwytu nad nowym dziełem.

— Stary dobry Kazio. Tego potrzebowaliśmy, czekam na ciąg dalszy, Poznaję dawnego Kazika z lat 90-tych. Powrót do formy, Dawno już Kazik nie napisał tak mocnego tekstu. Jeśli cała płyta będzie taka, to będzie hit — czytamy w komentarzach na YouTube.

Przeczytaj również:  Bogusław Linda: "Uważam, że jestem tandetny, straszny, niedobry i tak dalej..."

 

źródło: pudelek.pl

(Visited 306 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj