Premier Morawiecki nie we wszystkich mediach może liczyć na ciepły odbiór. Wydaje się, że niektórzy internauci dali upust swoim emocjom na Twitterze.

Co tak ich rozwścieczyło? Chodzi o zdjęcie premiera Morawieckiego wraz z żoną i komentarz, jaki pod nim umieścił. Na sobotnim zdjęciu z 14 maja widać, jak szef polskiego rządu siedzi z małżonką w restauracji i raczy się winem. 

— Nasze dzieciaki w trasie, poznają harcerskie życie, a tymczasem my korzystamy z chwili dla siebie i wyszliśmy na kolacje. Chyba większość rodziców wie, jak ważne to chwile w każdej rodzinie. A jak Wy spędzacie weekend? — napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki.

Być może to rosnąca inflacja i wzrost cen tak rozsierdziły komentatorów. Konfederacja często informowała o tym, że PiS za swojej kadencji podnosił podatki ponad 40 razy. Wymieńmy chociaż jeden, bezpośrednio wpływający na rachunek przy kasie w markecie — podatek cukrowy.

Ceny paliw, które zaczęły ostro rosnąc jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie nie pomagają w utrzymaniu niskich cen produktów. A dochodzi do tego jeszcze wzrost cen prądu i gazu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje wybitny aktor Jerzy Trela

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Redaktor Kłeczek uciszył senatora od Hołowni: „Chce się Pan spotkać w sądzie?”

źródło: Twitter

(Visited 214 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj