propolski.pl: Premier Morawiecki

Premier Morawiecki pochwalił się zdjęciem w mediach społecznościowych. Internauci nie wytrzymali

Premier Morawiecki nie we wszystkich mediach może liczyć na ciepły odbiór. Wydaje się, że niektórzy internauci dali upust swoim emocjom na Twitterze.

Co tak ich rozwścieczyło? Chodzi o zdjęcie premiera Morawieckiego wraz z żoną i komentarz, jaki pod nim umieścił. Na sobotnim zdjęciu z 14 maja widać, jak szef polskiego rządu siedzi z małżonką w restauracji i raczy się winem. 

— Nasze dzieciaki w trasie, poznają harcerskie życie, a tymczasem my korzystamy z chwili dla siebie i wyszliśmy na kolacje. Chyba większość rodziców wie, jak ważne to chwile w każdej rodzinie. A jak Wy spędzacie weekend? — napisał na Twitterze Mateusz Morawiecki.

Być może to rosnąca inflacja i wzrost cen tak rozsierdziły komentatorów. Konfederacja często informowała o tym, że PiS za swojej kadencji podnosił podatki ponad 40 razy. Wymieńmy chociaż jeden, bezpośrednio wpływający na rachunek przy kasie w markecie — podatek cukrowy.

Ceny paliw, które zaczęły ostro rosnąc jeszcze przed wybuchem wojny na Ukrainie nie pomagają w utrzymaniu niskich cen produktów. A dochodzi do tego jeszcze wzrost cen prądu i gazu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kolejna smutna wiadomość. Nie żyje wybitny aktor Jerzy Trela

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Redaktor Kłeczek uciszył senatora od Hołowni: „Chce się Pan spotkać w sądzie?”

źródło: Twitter

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these