Different Tales, polskie studio deweloperskie, specjalizujące się w tworzeniu gier, zapowiedziało swoją nową produkcję zatytułowaną Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest. To narracyjna przygodówka na komputery osobiste oparta na popularnej grze fabularnej Wilkołak: Apokalipsa. Jej twórcami są doświadczeni deweloperzy, którzy w przeszłości pracowali nad takimi tytułami jak pierwsza część serii Wiedźmin czy Wanderlust: Travel Stories.

Zapowiedź Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest

Nowa produkcja studia będzie klimatycznym horrorem. W grze poznamy losy Mai, Amerykanki polskiego pochodzenia, która postanawia odwiedzić rodzinne strony, aby lepiej poznać skomplikowaną, rodzinną historię. W pogoni za dawnymi tajemnicami dociera do Białowieży, na skraj jednej z ostatnich pierwotnych puszcz w Europie – pełnej mitów, legend i niebezpiecznych sekretów, które gracze będą musieli odkryć podczas gry. Będzie to jedna z pierwszych gier komputerowych na świecie z taką ilością nawiązań do podlaskiego folkloru.

Gra będzie dostępna na komputery z systemem Windows, macOS oraz Linux w pod koniec 2020 roku.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą się dowiedzieć co zainspirowało studio Different Tales do osadzenia produkcji na Podlasiu, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Twórcy z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania.

Autor: Michał Filipek

Przydatne linki:
Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest na Steam
Werewolf: The Apocalypse – Heart of the Forest – zapowiedź wideo
Materiały do pobrania
Different Tales – oficjalna strona
Walkabout Games – oficjalna strona wydawcy

(Visited 182 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj