Photo of satisfied woman in black clothing looking on camera while using cell phone with joy over red background

Korzyści z Przejścia na Abonament Komórkowy z Internetem Mobilnym 5G

Photo of satisfied woman in black clothing looking on camera while using cell phone with joy over red background

Szukając atrakcyjnego abonamentu telefonicznego, każdy z nas oczekuje również odpowiedniej oferty internetu mobilnego. W świetle rozwoju technologicznego warto rozważyć wybór abonamentu, który zapewnia dostęp do innowacyjnego standardu 5G. Jakie korzyści wynikają z przesiadki na nową technologię? Sprawdźmy to. Standard 5G – najszybszy internet na świecie.

Internet 5G, dostępny w sieci OTVARTA już od 2020 roku, zapewnia ogromny potencjał do uzyskania znacznie lepszych warunków wydajnościowych, niż dotychczasowe standardy wykorzystywane przez urządzenia mobilne. Internet 5G to przede wszystkim niezrównana dotąd szybkość pobierania i wysyłania danych. Poprzedni standard – 4G/LTE w praktyce bazował na prędkości nie wyższej niż 40 Mb/s. Nowy standard natomiast na ten moment zapewnia szybkość nawet 600 Mb/s, a to wcale nie koniec. Z czasem prędkość łącza może wzrosnąć nawet do kilku gigabajtów.

Dzięki tak szybkiemu połączeniu smartfon z internetem 5G doskonale nadaje się do grania online z przyjaciółmi, streamowania, oglądania internetowej telewizji czy stałego utrzymywania kontaktu z najbliższymi.

Infrastruktura 5G – dynamiczny rozwój zasięgu sieci

Wielu przeciwników technologii 5G dotychczas krytykowało nowy standard za niski zasięg w całym kraju. Być może kilka lat temu było to zasadne, ale teraz, wraz z dynamicznym wzrostem infrastruktury 5G, sytuacja jest diametralnie inna. W sieci OTVARTA klienci abonamentu komórkowego z internetem mają możliwość korzystania z jego potencjału we wszystkich województwach.

Zgodnie z prognozami, do 2025 roku cała Polska zostanie pokryta zasięgiem 5G. Każdy z nas, posiadając abonament z internetem najnowszej generacji, będzie mógł cieszyć się doskonałą jakością internetu i najszybszym na rynku transferem. By sprawdzić, jak wygląda na ten moment pokrycie siecią 5G, wystarczy odwiedzić stronę OTVARTA, by przekonać się czy jesteśmy w zasięgu tej technologii przyszłości.

Stabilność i przepustowość standardu 5G – wygoda korzystania w każdym miejscu

Z pewnością każdy z nas doświadczał problemów związanych ze słabym zasięgiem sieci internetowej w sytuacjach dużego zagęszczenia ludzi. Co więcej, w centrach dużych miast problemy ze stabilnością i przepustowością sieci 4G/LTE były widoczne już na pierwszy rzut oka. Czy istnieje na to jakieś rozwiązanie? Jest nim nowoczesny standard internetu mobilnego 5G.

Technologia 5G całkowicie zmienia ten obszar, zapewniając zupełnie nową jakość infrastruktury, która przystosowana jest do obsługi najnowocześniejszych usług, takich jak wirtualna rzeczywistość czy internet rzeczy. Z abonamentem telefonicznym w 5G nigdy już nie będziemy musieli martwić się o brak zasięgu na festiwalu czy podczas innych imprez masowych. 5G zapewnia bezproblemową przepustowość nawet 1 miliona urządzeń na kilometr kwadratowy.

Standard 5G w ofercie OTVARTA

Czy internet 5G w abonamencie telefonicznym OTVARTA jest dostępny dla wszystkich klientów? Zdecydowanie tak. Co więcej, wcale nie musimy ponosić znacznych kosztów, by zapewnić sobie możliwość korzystania z nowoczesnej technologii. Najtańszy abonament telefoniczny, czyli O! Najtańsza! 5G!, zapewniający 2 GB internetu mobilnego miesięcznie to koszt zaledwie 9,99 zł miesięcznie. Jeśli jednak nasze wymagania w zakresie dostępności internetu są wyższe, warto postawić na bestseller, jakim jest abonament O! Luzacka! 5G! gwarantujący aż 31 GB danych w doskonałej cenie 23,99 zł miesięcznie.

Szukasz idealnego rozwiązania, które zapewni dostęp do internetu mobilnego 5G? Nie chcesz przy okazji ponosić zbyt dużych kosztów miesięcznych? Abonament OTVARTA to rozwiązanie, z którym pozostaniesz na lata.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these