propolski.pl: Sondaż

Posłowie Konfederacji założyli nową stronę na Facebooku. Fanpage ma już tysiące obserwujących

Posłowie Konfederacji założyli nową stronę na Facebooku o nazwie „Konfederacja — Koło Polselskie”. Zaledwie po kilku godzinach fanpage zdobył 27 tysięcy obserwatorów.

Jeżeli chodzi o zbanowany poprzedni profil, to obserwowało go 671 tysięcy. O decyzji założenia nowej strony posłowie Konfederacji poinformowali w czasie konferencji prasowej w Sejmie. Krzysztof Bosak wyjaśnił, że przedstawiciele ugrupowania nie zrezygnują z walki o przywrócenie dawnego profilu.

– Został on zablokowany niesłusznie, w wyniku nietransparentnych decyzji podejmowanych z pominięciem polskiego prawa, m.in. przepisów kodeksu cywilnego, ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną, czy nawet konstytucyjnych norm zapewniających swobodę rozpowszechniania informacji – wyjaśnił polityk.

Tymczasem poseł Artur Dziambor przypomniał, że Konfederacja chce wytoczyć Facebookowi proces cywilny. Wspomniał również o projekcie ustawy, który został przedstawiony przez koło Konfederacji. W założeniu ma on wspierać ochronę demokratycznej debaty w Internecie.

Zobacz również: Guy Verhofstadt nie ma złudzeń: Unia Europejska nie przetrwa…

Zobacz również: Dr Jordan Peterson: Zakończmy lockdowny, czas zrzucić cholerne maski

Rusza oficjalny profil Koła Poselskiego Konfederacja!

Rusza oficjalny profil Koła Poselskiego Konfederacja! #Konfederacja

Opublikowany przez Konfederacja – Koło Poselskie Wtorek, 11 stycznia 2022

źródło: Facebook.com, rp.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these