Kanadyjski profesor psychologii dr Jordan Peterson wypowiedział się w kwestii pandemii i obostrzeń.

– Zakończmy lockdowny, czas zrzucić cholerne maski – powiedział kanadyjski profesor psychologii dr Jordan Peterson, podkreślając, że to, czego doświadczamy to absolutne szaleństwo z którym trzeba raz na zawsze skończyć.

Naukowiec nawiązał przy tym do szkód, jakie lockdown wyrządził w samym Toronto.

Jeden z internautów podzielił się relacją, jak wygląda jedna z dzielnic Toronto po dwóch latach obostrzeń, nakazów i zakazów wprowadzanych z racji pandemii.

– Każda osoba, którą znam, ucierpiała w następstwach reakcji rządu na COVID-19. Reakcje te wyrządziły więcej szkód niż sama choroba. To nie tylko ponad 1000 nadmiarowych zgonów osób w wieku poniżej 44 lat, ale także zrujnowane życie – powiedział Frank Grimes Jr.

Następnie przytoczył kolejne historie, które ukazywały spustoszenie wywołane lockdownem. Nie zabrakło przykładów bankructwa lokalnych przedsiębiorców, a także większych firm rodzinnych, które działały od lat.

Do kwestii tej odniósł się dr Jordan Peterson, który nie raz krytykował podejście rządu do walki z wirusem.

– Zakończmy lockdowny. Otwórzmy ponownie gospodarkę. Nie cofajmy się ze strachu. Wystarczy tego. Czas też zrzucić cholerne maski. Czy będziemy je nosić aż do 2925 roku? Tak. Jeśli tego nie powstrzymamy – wyjaśnił na Twitterze dr Peterson.

Zobacz również: Dobromir Sośnierz w dzikim szale jedzie na Facebooka: Powinien podlegać pod polskie prawo!

Zobacz również: Niedzielski ujawnił, co myśli Kaczyński: „Być może zaskoczę pana redaktora”

źródło: Twitter.com

(Visited 639 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj