Posłanka PO Jagna Marczułajtis-Walczak odniosła się do niedawnego sejmowego nieporozumienia między posłami opozycji a wicemarszałkiem Terleckim. Jej zdaniem słowa, które wtedy padły, to po prostu szczyt chamstwa.

Podczas ostatniego posiedzenia głos zabrali lider PO Borys Budka oraz Sławomir Nitras. Borys Budka nie zdążył skończyć swojej wypowiedzi z powodu ograniczonego czasu, wtedy wicemarszałek Terlecki poprosił o wystąpienie kolejnego w posłów.

To zachowanie oburzyło Sławomira Nitrasa, który był zdania, że lider PO powinien mieć możliwość dłuższej przemowy. Wstał wtedy z ławy poselskiej i zaczął krzyczeć w kierunku Terleckiego.

Zobacz również: Wicemarszałek Terlecki usadził natrętnego posła: Siadaj Nitras! [WIDEO]

Sławomir Nitras zasłynął z tego, że dosadnie wyraża swoje poglądy, często wikłając się w rozmaite sprzeczki.

Siadaj, Nitras szybko usadził go wicemarszałek i zaapelował o spokój na sali posiedzeń.

Zachowanie Terleckiego skomentowała Jagna Marczułajtis-Walczak i napisała: Tak mówi pan Terlecki do posła opozycji… Takiego chama mamy jako vice-marszałka Sejmu!

Zobacz również: Mężczyzna wstrzymywał ruch na moście Poniatowskiego: „Za kilka lat czeka nas wojna klimatyczna” [WIDEO]

Nagle wrażliwa się zrobiła? skomentował jeden z internautów, nawiązując do czasu, kiedy posłanka chwaliła się na Twitterze „dekoracjami świątecznymi” z ośmioma gwiazdkami oznaczającymi nic innego, jak „Je**ć PiS”.

Źródło: tvp.info

(Visited 1 533 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Kaczyński ukarany. "Naruszył dobre imię Sejmu i odpowiedzialność"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj