Z racji zbliżających się wyborów prezydenckich i zdecydowanego prowadzenia, Andrzej Duda spotyka się z coraz większą krytyką. Posłanka PO Agnieszka Pomaska zaatakowała polityka na Twitterze, jednak szybko skasowała swój wpis.

Posłanka PO nie przebierała w słowach i podsumowała Andrzeja Dudę, który przebywał dziś z wizytą w województwie pomorskim. W Pucku świętowano bowiem setną rocznicę Zaślubin Polski z Morzem. Śmigłowiec Marynarki Wojennej zrzucił symbolicznie wiązankę kwiatów do morza, jednak to właśnie ten gest sprowokował parlamentarzystkę PO do zabrania głosu.

— Wieniec od PAD zrzucony z helikoptera. Chyba coś się komuś gdzieś poprzewracało — napisała na Twitterze Agnieszka Pomaska.

Krytyka prezydenta nie do końca się udała. Pomimo skasowania wpisu, zdążył na niego zareagować dziennikarz „Do Rzeczy” Wojciech Wybranowski, który uświadomił posłance, że tak samo uczczono rocznicę Zaślubin Polski z Morzem w 2013 roku.

W tym czasie rządy sprawowała Platforma Obywatelska.

— Niepamięć czyni cuda. To przypomnę, tak świętowano rocznicę zaślubin Polski z morzem za czasów, gdy partia poseł @pomaska sprawowała władzę. Z wnętrza helikoptera opuszczono na linie wieniec, który osiadł na lodzie pokrywającym wody zatoki — napisał dziennikarz.

Przeczytaj również:  Sondaż. Polacy mają serdecznie dość PO-PiS-u

 

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 249 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj