Na antenie TVP Info doszło do zaskakującej wymiany zdań między prowadzącym Adrianem Klarenbachem, a posłem Platformy Obywatelskiej Waldemarem Sługockim. Parlamentarzysta zarzucił dziennikarzowi coś, za co już po chwili go przepraszał.

— Ponieważ przewodniczący PO mówił o tym, że zrobi wszystko i przyspieszy wypłatę naszego KPO. Na jakim jesteśmy etapie za sprawą Donalda Tuska? — zapytał Klarenbach.

W tym miejscu nastąpił pewien zgrzyt, który zaostrzył nieprzyjemną atmosferę w studio.

— Ale proszę nie wprowadzać opinii publicznej w błąd. Kłamie pan — odparł twardo poseł Sługocki.

— Ale to są przecież słowa Donalda Tuska, nie moje. Panie pośle, czy ja dobrze dosłyszałem, że pan powiedział, że ja kłamię? To ja łudzę się, że pan mnie przeprosi. Dzisiaj nie jestem tego w stanie panu wyciągnąć, ale jeżeli pan mnie nie przeprosi, to obiecuję panu, że będę tą wypowiedzią każdy program zaczynał i będę zestawiał ją z panem — tłumaczył Klarenbach.

Następnie między rozmówcami nastąpiła krótka i chaotyczna wymiana zdań, która doprowadziła do tego, że gość programu zweryfikował swoje postępowanie i ostatecznie przeprosił prowadzącego.

Przeczytaj również:  Poznań: Mężczyzna odgryzł kobiecie kawałek ucha i uciekł jej samochodem

— A jeżeli tak, to przepraszam — powiedział skruszony Sługocki.

Zobacz również: Sondaż CBOS: Znaczna przewaga PiS nad KO. Trzy partie poza Sejmem

Zobacz również: Kiedy trzecia szpryca dla chętnych? Minister Niedzielski rozwiał wątpliwości: „Każdy z nas będzie miał możliwość…”

źródło: Twitter.com

(Visited 3 009 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj