Paweł Rabiej zamieścił ostatnio wpis na Twitterze, w którym skomentował minione wydarzenia i zaatakował PiS. Szybko wywołał lawinę komentarzy ze strony internautów, którzy się z nim nie zgadzali.

— 30 lat temu runął berliński mur. Runął faszyzm i komunizm, runie też wkrótce kaczyzm i putinizm. Nie da się oddzielić ludzi nowymi murami. Zwyciężą wolność, miłość i tolerancja — tłumaczył Paweł Rabiej na Twitterze.

Na te słowa nie pozostał również obojętny poseł Prawa i Sprawiedliwości Jan Mosiński. Postanowił odnieść się do wypowiedzi wiceprezydenta Warszawyzadając mu pytanie:

— Czy tolerancją jest porównywanie obecnych rządów do faszyzmu i komunizmu? Czy naprawdę jesteś taki głupi, czy tylko udajesz?

Premier Mateusz Morawiecki skomentował 30. rocznicę upadku muru berlińskiego, która odbywała się w Berlinie. Wydarzenie to jest symbolem upadku komunizmu w Europie.

— Nie byłoby upadku komunizmu w Europie, gdyby nie wydarzenia w Polsce w 1980 r. Dziś, po latach, wiadomo jak bardzo przydała się Niemcom weryfikacja komunistycznego aparatu wymiaru sprawiedliwości — napisał premier Morawiecki.

 

źródło: facebook.com, twitter.com, telewizjarepublika.pl 

(Visited 158 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Awantura w programie TVN. Magda Gessler wściekła się na Filipa Chajzera [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj