Poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz był gościem Adriana Klarenbacha Minęła 9″. W czasie programu miał okazję zapoznać się z najnowszym spotem wyborczym Prawa i Sprawiedliwości. To, co zobaczył, wywołało w nim nie lada wzburzenie. 

Gdy redaktor prowadzący poprosił, by goście programu odnieśli się do tego tematu, całkowicie puściły mu nerwy.

– Idźcie na wybory 13 października, ale nie głosujcie nigdy w życiu na PiS, bo Polska będzie wyglądała tak, jak wygląda w tej chwili TVP – powiedział zdenerwowany Jerzy Meysztowicz.

– Trzeba byłoby zażyć jakieś lekarstwo, żeby wytrzymać to, co zostało zaprezentowane. To skandal. Jak można z pieniędzy publicznych robić reklamę wyborczą?– kontynuował poseł Nowoczesnej.

Następnie podkreślił, że wszystko, co prezentuje w spocie wyborczym PiS „to jedno wielkie oszustwo”.

Meysztowicz zwrócił się również do widzów TVP:

– Nie dajcie się omamić TVP. To jest manipulacja i to jest to, z czym będziemy walczyć. Jak chcecie, żeby Polska wyglądała tak, jak zostało to przedstawione, czyli jedna wielka propaganda, jedno wielkie oszustwo i wykorzystywanie publicznych pieniędzy dla celów politycznych, to będziecie to mieli. Idźcie na wybory 13 października, ale nie głosujcie nigdy w życiu na PiS, bo Polska będzie wyglądała tak, jak wygląda w tej chwili TVP.

Przeczytaj również:  Lech Wałęsa o błędach popełnionych w przeszłości: "Nie wykluczam"

Po tych słowach doszło jeszcze do emocjonalnej wymiany zdań z redaktorem Klarenbachem, który powiedział:

– Panie pośle, ale kiedy puszczam spot Koalicji Obywatelskiej od piątku, to jesteście na mnie źli, że go puszczam.

– A z jakim komentarzem? – wtrącił Meysztowicz.

– Ale daję szansę skomentowania. Proszę zauważyć: pan poseł nie odniósł się w ogóle do spotu, pan poseł odniósł się tylko do tego, że spot został wyemitowany – mówił Klarenbach.

źródło: twitter.com, dorzeczy.pl

(Visited 37 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here