Aktorka Karolina Gorczyca dołączyła do grona krytyków Marszu Niepodległości. Artystka wyraziła swoje niezadowolenie w związku z ostatnią manifestacją i zaprotestowała: Nie życzę sobie, abyście demolowali moje miasto! — napisała aktorka.

Gorczyca bardzo przejęła się wydarzeniami, które miały miejsce podczas ostatniego Marszu Niepodległości. Aktorka skrytykowała uczestników biorących w nim udział i oskarżyła o zachowania wręcz niedopuszczalne.

— Panowie narodowcy (piszę celowo z małej litery gdyż na dużą nie zasługujecie!), kibice, onr- owcy, wszechpolska młodzieży, neofaszyści, żołnierze Chrystusa i wszystkie inne pseudo patriotyczne i ortodoksyjno – katolickie grupy, którzy wczoraj na oczach całej Polski niszczyliście mój dom! — napisała w swoim wpisie na Instagramie.

Celebrytka sprzeciwiła się aktom wandalizmu i dodała: — Nie życzę sobie abyście demolowali moje miasto! Tak, moje! Ponieważ mieszkam już w Warszawie większą część mojego życia, ciężko pracuję i płacę wysokie podatki, żeby Warszawa była piękna, a moje dzieci czuły się w niej dobrze i bezpiecznie! — zaznaczyła Karolina Gorczyca.

Ponadto zasugerowała, że osoby, które bez skrupułów rujnowały miasto, nie znają alfabetu: — Nie będę dużo pisać, bo śmiem twierdzić, że niewiele zrozumiecie, a może nawet będziecie mieli problem z przeczytaniem (nieznajomość alfabetu). Dlatego użyje słów krótkich i zwięzłych! Wypi…lać z mojego miasta chuligani! — nie przebierała w słowach.

Zobacz również: Rafał Ziemkiewicz stracił kontrolę nad fanpage’em: „Dałem się oszukać przez jakiegoś Chińczyka”

— Idę teraz do pracy, zarobić na podatki, z których dostajecie socjal nieroby jedne i nieuki! Bez komentarza! — podsumowała zagniewana aktorka.

źródło: wmeritum.pl

(Visited 38 162 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj