propolski.pl: Aleksandra Domańska

Polska aktorka nie chce zdradzić płci dziecka. „Imię jest no gender!”

Jedna z polskich aktorek Aleksandra Domańska po raz pierwszy została mamą. Fakt ten ogłosiła na swoim Instagramie i opatrzyła wpis filozoficznymi słowami. Na czarno-białym zdjęciu widać, jak karmi swoje malutkie dziecko.

Aleksandra Domańska poświęca wiele czasu i zaangażowania na wspieranie kobiet, które jej zdaniem w tych czasach są wyjątkowo poszkodowane, a ich wartość umniejszana. Aktorka założyła nawet kolektyw o nazwie „Boginie”, gdzie pisze o akceptacji siebie i sprawach istotnych dla kobiet.

Jednak z powodu konfliktu medialnego i sugerowaniu jej związku z inną kobietą, Domańska ukryła się na pewien czas. Ponownie pokazała się w mediach społecznościowych, gdy zaszła w ciążę i potwierdziła ten fakt po kilku miesiącach. Teraz już wiadomo, że po raz pierwszy została mamą i niezwykle raduje się z tego powodu.

Na fotografii opublikowanej przez Domańską widać, jak ze łzami na twarzy karmi swoje dziecko. Dodaje przy tym: — Najdroższa Najbliższa i Nieznajoma. Siedzę obok Ciebie na łóżku, gdy tripujesz na bólu cała spocona i słaba — czytamy pod fotografią.

— Nie mam Ci za wiele do powiedzenia. Jesteś dzielna. I nie — nie mówię tu o Tobie jako mamie (to zdjęcie może tak sugerować), bo może mamą nie jesteś, lecz przede wszystkim o Tobie jako Tobie! Niezależnie od tego, co podpowiada Ci Twój umysł, jesteś super dzielna. Jestem. Jestem. Jestem Tobą, Ty mną. Jedną rękę kładę na splocie słonecznym, drugą na sercu — padają kolejne wzniosłe i filozoficzne słowa.

Internauci pogratulowali aktorce narodzin dziecka, a konkretniej dziewczynki. Tu Domańska powiedziała stop i wyprowadziła wszystkich z błędu.

— Słuchajcie, nie wiem, skąd te wieści o płci, bo nigdzie nie podawałam. Ale jedno jest pewne. Jest 50 proc. szans, że to dziewczynka i 50 proc, że chłopczyk — napisała.

Dodała przy tym, że postanowiła nadać dziecku imię neutralne płciowo: — Ale za to imię jest no gender! Dziękuję za miłe słowa. Kocham! — wyjawiła.

Zobacz również: W końcu! Powstanie mur na granicy z Białorusią. Koszt to nawet 2 mld zł

Zobacz również: Krzysztof Jackowski już wie, co będzie z czwartą falą. Mówi też o kompromitacji rządu [WIDEO]

źródło: onet.pl, pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these