– Dzisiejsza polityka PiS budzi głęboki sprzeciw młodych, chociażby w kwestii praw człowieka, praw kobiet, energetyki, dostępu do mieszkań. Tutaj widzimy złość, że dla interesów politycznych marnowana jest ich przyszłość – oceniła posłanka KO Barbara Nowak, która bierze udział w wydarzeniu Campus Polska Przyszłości.

Zostało ono zorganizowane przez prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego.

– Wczoraj zapowiedzieliśmy, że ruszamy ze zbiórką podpisów pod projektem refundującym metodę in vitro. Jego liderką jest pani premier Ewa Kopacz – mówiła polityk.

Barbara Nowacka o dzisiejszej młodzieży

– Gdyby to było spotkanie wewnętrzne partii, to oczywiście oczekiwalibyśmy, że wyjdą z tego konkrety programowe, regulacje, czy nowelizacje ustaw. Ale to jest spotkanie znacznie szersze i wychodzą z tego rzeczy, które są nie na tu i teraz, na przyszłe posiedzenie Sejmu, ale znacznie bardziej w przód – dodawała Nowacka.

Posłanka KO jest zdania, że młodzież chce, by patrzeć na nią poważnie, tymczasem polityka PiS temu przeczy poprzez wprowadzanie wielu utrudniających życie regulacji.

– Druga rzecz, o której mówią, że nie zgadzają się na to, by ktokolwiek nie rządził, nie pomyślał o ich przyszłości. I ta dzisiejsza polityka, polityka PiS, budzi ich głęboki sprzeciw, chociażby w kwestii praw człowieka, praw kobiet, energetyki, dostępu do mieszkań. Tutaj widzimy złość, że dla interesów politycznych marnowana jest ich przyszłość – wyjaśniła.

Odniosła się również do pytania, dlaczego na wydarzeniu nie pojawili się politycy Lewicy. Wówczas odpowiedziała, że zostali oni na nie zaproszeni.

– Jeżeli pan marszałek Czarzasty zechce przyjąć nasze zaproszenie wystosowane jakiś czas temu, będzie nam bardzo miło, bo ta dyskusja jest potrzebna również dla nich – tłumaczyła Nowacka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Hołownia i Trzaskowski zostali zapytani o „śluby jednopłciowe”. Zaskakująca odpowiedź

ZOBACZ RÓWNIEŻ: „Wiedziałem, po jak kruchym lodzie stąpamy”. Hołownia o tym, jak zawiódł swoich sympatyków

źródło: Polsat News

(Visited 175 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Jak wiadomo Kij ma dwa Końce – więc nakręcanie Nienawiści będzie miało swoje konsekwencje – a P. Nowacka – Resortowa Córeczka, która dostała odszkodowanie za tragiczne zdarzenie pod Smoleńskiem – jest USTAWIONA FINANSOWO a teraz jeszcze realizuje się Politycznie bo tylko siedzenie w Sejmie RP daje i profity i nietykalność poprzez Immunitet – więc Po co to Pier…..lenie Młodzieży – to jest tylko nakręcanie NIENAWIŚCI – aby przejąć władzę w RP !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj