Policja

Skakał w piątek po radiowozie, a dzisiaj zaatakował samochód Fundacji Pro. Policja zgarnęła go w dwie minuty

Furgonetka Fundacji Pro – prawo do życia przejeżdżała w środę przez warszawską Pragę Południe. Na miejscu doszło do kolejnego aktu wandalizmu dokonanego przez sympatyka środowisk LGBT. Policja zainterweniowała błyskawicznie.

Policja interweniowała na skrzyżowaniu ulic Francuskiej i Lipskiej w Warszawie. Na miejscu oprócz kierowcy furgonetki, działacza LGBT i policji byli obecni także reporterzy telewizji wPolsce.pl.

Na udostępnionym przez telewizję nagraniu widać, jak grupa osób zablokowało możliwość przejazdu furgonetki Fundacji Pro – prawo do życia. Jeden z nich miał przy sobie spray, którym usiłował zamazać pojazd. Zdaniem aktywisty, furgonetka „Stop Pedofilii” porusza się po warszawskich ulicach nielegalnie.

.— To proszę to zgłosić, a nie robić tutaj dym — odpowiedział mu funkcjonariusz, a następnie poprowadził go do policyjnego wozu. Aktywista nie stawiał oporu.

Chuligan, który w piątek skakał po radiowozie, dzisiaj zaatakował samochód Fundacji Pro. Właśnie za takimi chuliganami w weekend opozycja biegała po komisariatach rodząc poczucie bezkarności. Nie ma zgody na przemoc! — napisał w mediach społecznościowych wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. Polityk PiS pogratulował również funkcjonariuszom błyskawicznej reakcji.

Po zweryfikowaniu tożsamości zatrzymanego, okazało się, że jest to ten sam mężczyzna, który w piątek skakał po policyjnym radiowozie na Krakowskim Przedmieściu.

Przeczytaj również: Młoda dziewczyna wypowiedziała się o Margot i nie zostawiła na nim suchej nitki. „Powinno być więcej takich dziewczyn”

https://twitter.com/wPolscepl/status/1293526351941705731?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1293526351941705731%7Ctwgr%5E&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.dorzeczy.pl%2Fkraj%2F150243%2Fkolejny-atak-dzialaczy-lgbt-na-ciezarowke-pro-life.html

źródło: wPolsce

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these