Wydaje się, że z tygodnia na tydzień Polacy coraz mniej przejmują się koronawirusem i nałożonymi obostrzeniami. Niegdyś budząca grozę perspektywa zarażenia się, stała się teraz w odczuciu wielu osób po prostu mało znacząca. Policja, która stara się egzekwować różne zakazy, coraz częściej spotyka się z lekceważeniem.

W Internecie pojawił się bardzo krótki filmik, na którym widzimy funkcjonariuszy policji. Grupę mundurowych minęła kobieta trzymająca na smyczy psa. Na pytanie stróży prawa gdzie ma swoją maseczkę, odpowiedziała niewyszukanym słownictwem.

Ku zdziwieniu policji kobieta z cętkowanych legginsach nic sobie nie robiła z obowiązku zakrywania ust oraz nosa. Wolnym krokiem oddaliła się, rzucając za sobą: — W du***!, co z pewnością sugeruje, jakie ma podejście do tego tematu.

Zobacz również: Janusz Korwin-Mikke ujawnia prawdę o koronawirusie: „Zostaliście oszukani”

Policja pozostała bierna wobec niekonwencjonalnego zachowania i prawdopodobnie nie interweniowała. Poniżej nagranie, które wywołało rozbawienie wśród internautów.

 

 

źródło: polskieszosy.pl

(Visited 665 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Zrozpaczona Iwona Węgrowska: "Modlę się, żeby pandemia już się skończyła, nie zarobiłam ani złotówki"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here