Roman Giertych zamieścił mocną odpowiedź na Twitterze skierowaną do Tomasza Lisa. Dziennikarz skrytykował wypowiedź adwokata nt. wyborów prezydenckich.

Giertych był gościem porannej audycji na antenie radia TOK FM. Jednym z poruszonych tematów były zbliżające się wybory prezydenckie.

Mecenas ocenił, że to Szymon Hołownia ma największe szanse na pokonanie urzędującego prezydenta. Ta opinia nie przypadła do gustu redaktorowi naczelnemu „Newsweeka, który nie krył oburzenia na Twitterze.

— Kolega Roman Giertych strasznie walczy, żeby prezydentem był w Polsce ktoś odpowiednio prawicowy i odpowiednio bliski Kościołowi katolickiemu. Wg mnie Polska tego wcale nie wymaga — stwierdził Tomasz Lis.

Zobacz również: Giertych ostro po filmie Latkowskiego: „Powinno być im wstyd”

Dziennikarz spotkał się z mocną odpowiedzią samego zainteresowanego:

— Panie Redaktorze! Proszę łaskawie posłuchać mojej argumentacji, a nie opowiadać bzdury. Wszystkie sondaże obecnie pokazują, że Szymon Hołownia ma większe szanse wygrać z prezydentem Andrzejem Dudą niż Rafał Trzaskowski. Dodał, że gdyby sytuacja wyglądała odwrotnie, to jako pierwszy poparłby prezydenta Warszawy.

— Pan woli ryzykować przyszłość Polski, ja nie — kontynuował mecenas Giertych.

Przeczytaj również:  Jak zginął Andrzej Lepper? Konfederacja nie odpuszcza. "Dużo niewiadomych"

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 502 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj