propolski.pl: Pisarz Jakub Żulczyk o nowych obostrzeniach

Pisarz Jakub Żulczyk komentuje nowe obostrzenia: „Kościoły se zamknij, pajacu”

Obostrzenia wprowadzone w ostatnich dniach przez rząd wywołały lawinę komentarzy. Wielu aktorów i celebrytów wyraziło swój sprzeciw wobec niesprawiedliwego traktowania poszczególnych branż, związanych z kulturą czy fitness.

Wszystko wskazuje na to, że epidemia COVID-19 szybko się nie skończy, a liczba zakażonych w naszym kraju sięgnęła już blisko 150 tys.

— Mamy jasno wyznaczone zadania i cele, mamy jasne procedury działania. Pandemia to realne niebezpieczeństwo. Niech to zagrożenie będzie okazją do bliższej współpracy. Nasze strategiczne cele to chronić zdrowie i życie Polaków, szczególnie osób starszych — mówił premier Morawiecki podczas ostatniej konferencji.

Zobacz również: Jackowski przerażony rozwojem pandemii. „Będziemy zmuszani do robienia testów”

Pisarz i dziennikarz Jakub Żulczyk skomentował kolejne ograniczenia i nie przebierał przy tym w słowach.

— Kościoły se zamknij, pajacu, gdzie w najlepsze trwa superspreading wśród seniorów, a nie siłownie i baseny — napisał pisarz w mediach społecznościowych.

Post zdobył bardzo szybko ponad 3 tys. reakcji i w dalszym ciągu cieszy się uznaniem. Obostrzenia były krytykowane również przez Krystynę Jandę, prezesa fundacji prowadzącej Och-Teatr i Teatr Polonia oraz innych aktorów.

https://www.facebook.com/jakub.zulczyk/posts/3357142177708688

źródło: pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these