propolski.pl: Kraśko

Piotr Kraśko wydał oświadczenie po wyroku sądowym


Piotr Kraśko musi zapłacić grzywnę w wysokości 100 tysięcy złotych za prowadzenie samochodu bez wymaganych uprawnień. Dziennikarz przeprosił za swoje zachowanie i podkreślił, że bardzo żałuje.

Wszystko sprowadza się do sytuacji z sierpnia 2016 roku. Wtedy Kraśko zatrzymała policja. Szybko wyszło na jaw, że dziennikarz prowadził auto bez wymaganych uprawnień, które zabrano mu w 2014 roku.

– W tej sprawie w akcie oskarżenia dziennikarza prokuratura wnioskowała o skazanie Kraśki bez przeprowadzenia rozprawy. Prokuratura chciała wymierzenia mu kary grzywny w wysokości 200 stawek dziennych po 500 złotych, czyli łącznie 100 tysięcy złotych. Proponowana kara została wcześniej uzgodniona z oskarżonym – informuje TVP Info.

Piotr Kraśko skazany. Musi zapłacić grzywnę

Dziennikarz został skazany przez sąd i musi teraz zapłacić karę grzywny w wysokości 100 tys. złotych. Ponadto czeka go uregulowanie kosztów postępowania sądowego.

Teraz Kraśko przeprasza za całe zdarzenie.

– To się nigdy nie powinno wydarzyć. Nigdy nie powinienem prowadzić bez prawa jazdy. Bardzo żałuję tego, co zrobiłem i bardzo, bardzo przepraszam – napisał dziennikarz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znowu zasadzili się na Trumpa? Wraca sprawa oskarżenia o gwałt

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kreml niedługo ogłosi chorobę Władimira Putina? „Plan odsunięcia od władzy”

źródło: TVP Info

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these