propolski.pl: Co dalej z Piotrem Kraśko

Piotr Kraśko od połowy czerwca nie poprowadzi „Faktów TVN”. Co dalej z prezenterem?

Od połowy czerwca nie zobaczymy dziennikarza Piotra Kraśko w „Faktach po Faktach” ani w „Faktach”. Sytuacja ta może potrwać nawet do końca sierpnia. Stacja TVN nie chce jednak zdradzać szczegółów co do przyszłości redaktora w mediach.

W mediach nie brakuje doniesień, jakie ujawniła Telewizja Polska. Piotr Kraśko to z pewnością lepiej kojarzony w Polsce prezenter. Niestety bywało tak, że zyskiwał również rozgłos za sprawą pewnych wpadek, chociażby przez pięć lat nie rozliczał się z fiskusem. Sprawa ta dotyczyła okresu 2012-2017. Wiadomo, że dziennikarz nie śpieszył się, by złożyć zeznania podatkowe na czas.

Dziennikarz musiał zapłacić zaległe podatki w kwocie 850 tys. zł. Postępowanie wobec niego zostało umorzone, ponieważ przedstawił wiele faktur i dokumentów, które zostały potraktowane jako okoliczności łagodzące.

Na tym jednak nie koniec. Niedawno dowiedzieliśmy się, że dziennikarz przez kilka lat prowadził auto bez odpowiednich uprawnień. Za to również musiał ponieść karę: 100 tys. zł grzywny i prawo jazdy odebrane na kolejne 5 lat.

Co dalej z przyszłością medialną Piotra Kraśki?

Miesiąc temu prezenter trafił do szpitala z powodu problemów z ciśnieniem. Aktualnie Kraśko odpoczywa w swoim domu na Mazurach. Z racji wielu perypetii powrót dziennikarza do „Faktów” nie jest taki pewny i wszystko może się jeszcze wydarzyć.

— Nikt w redakcji tego nie wie. Może wrócić, jeśli już nic nie wypłynie do mediów o jakichś jego niewłaściwych zachowaniach. Stacja czeka do końca wakacji, aż sprawy się unormują — podało anonimowe źródło.

— Obecnie dochodzi do zdrowia, to może potrwać nawet kilka miesięcy. Stacja więc może spokojnie czekać na rozwój wypadków i reagować w miarę ewentualnego pojawiania się nowych wiadomości — dodano.

Jak donosi portal wirtualnemedia, Piotr Kraśko został nazwany „obciążeniem wizerunkowym dla TVN”. Kto wie, może dlatego nieobecność dziennikarza w stacji jest TVN na rękę?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nie żyje Ivana Trump. Znaleziono ją martwą w mieszkaniu

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Zełenski apeluje o nowe sankcje: Bezkarność terrorystów stanowi zachętę dla innych

źródło: wirtualnemedia

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these