propolski.pl: Piotr Kaleta wyrecytował wiersz dla Senyszyn

Piotr Kaleta wyrecytował wiersz dla Senyszyn. Nie kryła zdumienia [WIDEO]

W programie „Strefa starcia” miała miejsce zaskakująca i nietypowa sytuacja. Goście nawiązali do kontrowersyjnego wpisu Radosława Sikorskiego. Ponadto poseł PiS odpowiedział na pytanie posłanki SLD o to, „czym jest lewactwo”.

– A co to jest lewactwo? – zapytała Joanna Senyszyn.

– W tej chwili, szanowna Pani poseł, wydaje mi się, że moje oczy spoglądają właśnie na to – zaczął nieśmiało Kaleta spoglądając na swoją rozmówczynię.

– No pan jak zwykle jest mną zainteresowany… Ale nie ma pan żadnych szans… – przygadała mu posłanka.

– Pani poseł, ja nawet jestem przygotowany. Jeśli pan redaktor da mi 30 sekund, to ja nawet wierszem do pani mogę mówić – nie poddawał się Kaleta.

– No, wyobrażam sobie. Taki Romeo współczesny… A ja tutaj stanę na tym fotelu, żebym była jak na balkonie. Ale proszę na nic nie liczyć, co najwyżej pozwolę panu popełnić samobójstwo… – stwierdziła polityk.

Piotr Kaleta niczym poeta

– Senyszyn, nim zaczęła mówić, w Kalety oblicze wzrok utkwiła i milczenie chowała tajemnicze. A jako chirurg naprzód miękką rękę składa na ciele chorującym, nim ostrzem raz zada: Tak Senyszyn wyraz swych lewackich oczu złagodziła, długo nimi po oczach Kalety wodziła, na koniec, jakby ślepym chciała uderzyć ciosem, zasłoniła oczy ręką i rzekła tym diabelskim głosem: „Jam jest lewaczka podła…”. Kaleta na te słowa pochylił się i ciała połową wygięty naprzód, stanął, zwisł na jednej nodze, jak głaz lecący z góry, zatrzymany w drodze – wyrecytował wiersz Kaleta.

– Ja jestem socjalistka szlachetna! – odparła Joanna Senyszyn.

źródło: Twitter / TVP Info

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these