Media obiegła przykra wiadomość o śmierci znanego prezentera telewizyjnego Piotra Balickiego, który zmagał się z czerniakiem.

Piotr Balicki od wielu lat znany był w telewizyjnym świecie. Zawsze rozbawiał publiczność i dbał o właściwą atmosferę w studio. Dzięki temu zaskarbił sobie sympatię wielu widzów. Współpracował przy takich programach telewizyjnych, jak „Mam talent”, „Taniec z Gwiazdami”, „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, a także „Mali giganci”.

12 lutego, Piotr Balicki poinformował o tym, że w jego życiu pojawiły się pewne problemy. Opublikował wpis, w którym opisał, jak walczy z chorobą nowotworową.

– Otóż potwierdzam. Do mojego domku zwanego „ciałem”, wpadł wilk, ale postanowił nie pukać. Wlazł chamsko, rozsiadł się na kanapie i dość szybko zaczął się panoszyć i po łazience i po sypialni. A gdy wszedł do kuchni, potłukł naczynia. Schował się, a ja wstałem, żeby sprawdzić, co się stało. Było już trochę za późno. Bo wilk jest już na chacie, nie chce z niej wyjść, a ja zacząłem właśnie go gonić. Niestety skubaniec zna rozkład pomieszczeń i szybko się przemieszcza, a był podstępny i niesamowicie cichy. I tak pozostawił sporo sierści w różnych miejscach. Posprzątanie tego niestety nie jest już łatwe. Mój dom to obecnie sala nr 2 gdzieś w Centrum Onkologii. Rozpocząłem dość brutalną walkę z wilkiem. Nie ma spektakularnie pozytywnych perspektyw. Ok pogodzę się z tym. Dlatego od dziś, pisząc właśnie ten konkretny post, chcę starać się wrócić do chociaż jednej jedynej rzeczy, której wilk mi nie odebrał, a która w moim życiu prowadziła mnie zawsze! Do POCZUCIA HUMORU – pisał prezenter.

Przeczytaj również:  "Internetowe zapasy w błocie" w wykonaniu Pawłowicz. Jej sprzeczka ma kuriozalny powód

– Przyszedł do mnie młody człowiek i pierwsze, co powiedział: „Ma pan czerniaka. Nie możemy znaleźć miejsca, nie wiemy, gdzie on jest. Prawdopodobnie jest on ukryty pod skórą – opowiadał Balicki.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Rafał Ziemkiewicz: „To się dopiero zacznie polactwo budzić”

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Spada poparcie Polaków dla Unii Europejskiej! Co pokazuje najnowszy sondaż?

źródło: Twitter, TVN24, wp.pl

(Visited 336 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj