Tymoteusz Puchacz, zawodnik Unionu Berlin i reprezentacji Polski, opublikował na Facebooku post, w którym pokazał swój nowy tatuaż. Malunek na ciele polskiego zawodnika wzbudził wiele komentarzy i emocji wśród internautów. Wszystko ze względu na fakt, że dotyczy on wrażliwej kwestii, jaką jest religia.

Tymoteusz Puchacz nie pierwszy raz podkreślał, jak mocno jest wierzący. Dodał, że modlitwa pomaga mu przezwyciężać trudności i daje siłę do życia.

Piłkarz pokazał swój tatuaż, na którym widnieje wizerunek Matki Boskiej, a swój post opublikował na facebookowym profilu „Liga Będzie Ciekawsza”.

— Nowy tatuaż Tymoteusza Puchacza. Jak Wam się podoba? — napisali właściciele profilu.

Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy niekoniecznie przychylnych sportowcowi. Niektóre z nich były wyjątkowo agresywne. Część internautów zarzuciła zawodnikowi polskiej reprezentacji, że nie jest w najlepszej kondycji, a pomimo tego chwali się tatuażem.

Tymoteusz Puchacz jeszcze przed Euro 2020 przeniósł się z poznańskiego Lecha do Unionu Berlin. Po zaliczeniu przeciętnego występu na turnieju — zrobił sobie kontrowersyjny tatuaż.

Zobacz również: Prof. Andrzej Horban: jeśli nie chcemy pozamykanych biznesów, szczepmy się

Zobacz również: Po Tusku wróci Niesiołowski? „Swoim doświadczeniem mogę służyć PO”

Nowy tatuaż Tymoteusza Puchacza. Jak Wam się podoba?

Opublikowany przez Liga Będzie Ciekawsza Czwartek, 1 lipca 2021

Źródło: wMeritum.pl

(Visited 1 688 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj