Telewizji BBC udało się ustalić, ile Pfizer zarobił na szczepionkach. To właśnie preparat na Covid-19 tego koncernu cieszy się najlepszą opinią.

BBC ustaliła, jaką kwotę udało się zarobić Pfizerowi do tej pory. Liczba już teraz powala, a przecież zyski cały czas rosną.

Tylko w ciągu pierwszych trzech miesięcy 2021 roku Pfizer zarobił 3,5 miliarda dolarów. Prognozy dla koncernu są jeszcze lepsze. Do końca roku dochody mają sięgnąć nawet 26 miliardów dolarów.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Co ciekawe, przedstawiciele Pfizera sugerują, że ich wysokie dochody będą utrzymywać się w ciągu najbliższych lat. Koncern wierzy, że ludzie ich preparatem będą szczepić się co roku.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

— Opierając się na tym, co dotychczas zaobserwowaliśmy, jesteśmy pewni, że rezultatem (pandemii COVID-19 – przyp. red.) jest popyt na naszą szczepionkę podobny do tego, jaki panuje na szczepionkę przeciw grupie — tłumaczy Albert Bourla, dyrektor koncernu Pfizer.

Źródło: NCzas

(Visited 466 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Musimy dowiedzieć się, co jest w tych szczepionkach". Wykradł fiolkę szczepionki z apteki, by ją zbadać i wtedy...

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here