Ryszard Petru na dobre zerwał z polityką i powrócił do świata wielkiego biznesu. Nowa firma założyciela Nowoczesnej ma udzielać rad firmom poszukującym kapitału na rozwój.

W lipcu Petru zadeklarował, że porzuca partię Teraz! oraz Sejm na rzecz działalności biznesowej. Były poseł będzie pomagał firmom w rozwoju i poszerzaniu stanu posiadania. Jego firma ma też gwarantować świadczenie usług z zakresu profesjonalnej analizy danych i wskaźników ekonomicznych. Ekonomista o swoim ambitnych planach poinformował w serwisie Twitter:

— Zgodnie z deklaracją złożoną w lipcu tego roku powróciłem do biznesu. Poniższa strona przedstawia zakres usług który oferujemy polskim przedsiębiorcom jak również osobom indywidualnym — napisał i zamieścił również link do własnej witryny.

— W zależności od tego, jakie firma ma potrzeby, jaki ma poziom zadłużenia, jaką skalę planów inwestycyjnych, finansowanie i źródła jego pozyskania muszą te czynniki uwzględniać — przekonuje ex-poseł.

W relacji portalu Onet, niespełniony polityk zapowiedział też gotowość zajęcia się kwestią sukcesji i przejmowania firm przez dzieci ich założycieli.

— Program sukcesji jest wyzwaniem prawnym, biznesowym i relacyjnym — podkreślił.

źródło: Onet

(Visited 55 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  "Rzygać mi się chce". Lempart krzyczy pod domem Kaczyńskiego [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj