Jeszcze w kwietniu Grzegorz Markowski poinformował fanów, że z powodu pogarszającego się stanu zdrowia nie zamierza wracać na scenę. Pozostali członkowie zespołu nie kryli, że czekają na jego powrót, gdy tylko przykre dolegliwości miną.

Fani Perfectu nie byli zadowoleni z obrotu spraw, co zapewne przyczyniło się do opublikowanego wczoraj oświadczenia. Artyści ostatecznie przekazali, że to już koniec działalności zespołu i pożegnali się ze wszystkimi sympatykami.

— Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z Wami ze sceny, tak jak tego chcieliśmy, bo czas pożegnania nadszedł niespodziewanie — Grzegorz Markowski podjął decyzję o odejściu z zespołu. Nic i nikt nie może już tego zmienić. Dziękujemy Wam za te wszystkie wspólne lata. Zespół Perfect odchodzi do historii, ale nasza muzyka pozostanie z Wami na zawsze — przeczytaliśmy w oświadczeniu.

Przez przeszło cztery dekady swojej działalności zespół Perfect zachwycał swoją muzyką rzesze fanów. Internauci pod postem pożegnalnym pozostawili mnóstwo komentarzy wyrażających smutek, ale również zrozumienie.

— Dzięki Panowie za lata świetnej muzyki i genialnych koncertów. To były i jeszcze będą wielokrotnie piękne chwile, Wasza muzyka będzie żyć w nas wiecznie. Chapeau bas przed całym zespołem — pada komentarz.

— To był zaszczyt móc słyszeć niejednokrotnie na żywo absolutny filar polskiego rocka. WIELKIE dzięki! — dodał inny internauta.

— Dziękuję za całą wspaniałą twórczość. Łezka się w oku kręci, ale „wszystko ma swój czas” — jak moi rodzice przekazali mi Waszą muzykę, tak i ja przekażę ją w przyszłości swoim dzieciom!! — czytamy.

Zobacz również: Olejnik skomentowała zdjęcie Roberta Lewandowskiego. Wylała się na nią fala hejtu

Graliśmy dla Was wiernie przez ostatnich 40 lat. Wszystko musi mieć jednak swój koniec. Perfect też. Nie żegnamy się z…

Opublikowany przez Strona zespołu Perfect Poniedziałek, 24 maja 2021

źródło: rmf.fm

(Visited 298 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj