propolski.pl: Krzysztof Jackowski o zamiarach Putina

Krzysztof Jackowski opowiedział o najbliższych miesiącach. „Cieszmy się tym, co jest”. Będzie o wiele gorzej

Krzysztof Jackowski jasnowidz z Człuchowa często dzieli się z internautami przepowiedniami na żywo. Podczas ostatniej transmisji na kanale YouTube zdradził, jaka pogoda będzie towarzyszyła nam przez najbliższe miesiące.

Odpowiedział na pytania widzów i wyjawił jakiej aury pogodowej możemy spodziewać się na wakacje.

— Mamy zimno, w końcu przyjdzie lato, ale powiem państwu, że czasami taka myśl mnie nachodzi, że wszystko jest myślą, że nastawienie psychiczne społeczne może powodować coś w naturze. To jest bardzo prawdopodobne, zwróćmy uwagę, że od roku mamy napiętą sytuację, wiosna się popsuła, właściwie przeszła nam mimo chodu, w chłodnym tego słowa znaczeniu. Nastawienie nasze może wpływać, globalne nastawienie, może wpływać na naturę — mówił Jackowski.

Zobacz również: Olejnik skomentowała zdjęcie Roberta Lewandowskiego. Wylała się na nią fala hejtu

Jeden z widzów podczas transmisji zapytał jasnowidza z Człuchowa, jaka pogoda będzie w Polsce latem 2021. Zdaniem wieszcza lato będzie upalne, ale bardzo krótkie, dlatego poradził wszystkim korzystać ze słonecznych dni, kiedy w końcu się pojawią.

— Moja znajoma jeszcze zimą zapytała mnie, jakie będzie lato i przypomniała mi to, co powiedziałem. Powiedziałem, że będzie fatalne. I jest fatalne. Powiem wam tak: lato z powodu lipca i sierpnia kojarzy mi się… prawdziwe lato będzie krótkie i bardzo upalne. Będzie upał, ale krótki. Ale taki upał ostry. Potem ponownie wrócą deszcze i brzydkie pogody. Jak zaczną się upały, to cieszmy się tym okresem — mówił Jackowski.

Zobacz również: Perfect kończy działalność. Artyści pożegnali się z fanami. „Zespół odchodzi do historii”

źródło: o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these