Strona główna Polska “Pedofile”. Sylwester Latkowski nakręcił kontrowersyjny dokument na długo przed “Nic się nie stało”

“Pedofile”. Sylwester Latkowski nakręcił kontrowersyjny dokument na długo przed “Nic się nie stało”

4 min read
0
1
10,514
Sylwester Latkowski

Sylwester Latkowski od dłuższego czasu pracował nad filmem “Nic się nie stało”, dotyczącym pedofilii w sferach elit ze świata polityki oraz showbiznesu. Premiera dokumentu odbędzie się w środę o 21 na antenie TVP 1. W oczekiwaniu na emisję warto w tym miejscu przypomnieć wcześniejszy obraz dziennikarza pt. “Pedofile” z 2005 roku.

Sylwester Latkowski we współpracy z telewizją publiczną podjął się reżyserii nowego filmu dokumentalnego opowiadającego o powszechności pedofilii wśród celebrytów. “Nic się nie stało” zostanie wyemitowane w wieczornym paśmie telewizyjnej “jedynki”.

W zaprezentowanym zwiastunie przedstawiono w skrócie historię 14-letniej Anaid, która przed pięcioma laty popełniła samobójstwo.

W trailerze dokumentu wspominane są lokale Dream Club oraz Zatoka Sztuki. Według twórców “Nic się nie stało” w miejscach tych mieli bywać Adam “Nergal” Darski, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra oraz Natalia Siwiec. Co ciekawe, jedną z osób wypowiadających się w filmie jest prezydent Sopotu Jacek Karnowski, określający Zatokę Sztuki mianem “ku***dołka”.

Przed zapoznaniem się z “Nic się nie stało” redakcja propolski.pl zaprasza do zapoznania się z dokumentem “Pedofile”, który piętnaście lat temu przeszedł bez echa:

Przeczytaj również: Rafał Trzaskowski zapowiada: „To będzie jedna z pierwszych moich decyzji jako prezydenta”

źródło: Do Rzeczy

Reakcja
Przeczytaj również:  Minister zdrowia Łukasz Szumowski został nazwany tchórzem. Ostro odpowiedział Kidawie-Błońskiej
Załaduj więcej powiązanych artykułów
Załaduj więcej napisanych przez Malicki Jan
Załaduj więcej w  Polska

Sprawdź również

Tomasz Lis nie kryje oburzenia ułaskawieniem Jana Śpiewaka: “Zła decyzja”

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił aktywistę Jana Śpiewaka, co nie spodobało się wielu osobo…