Sylwester Latkowski od dłuższego czasu pracował nad filmem „Nic się nie stało”, dotyczącym pedofilii w sferach elit ze świata polityki oraz showbiznesu. Premiera dokumentu odbędzie się w środę o 21 na antenie TVP 1. W oczekiwaniu na emisję warto w tym miejscu przypomnieć wcześniejszy obraz dziennikarza pt. „Pedofile” z 2005 roku.

Sylwester Latkowski we współpracy z telewizją publiczną podjął się reżyserii nowego filmu dokumentalnego opowiadającego o powszechności pedofilii wśród celebrytów. „Nic się nie stało” zostanie wyemitowane w wieczornym paśmie telewizyjnej „jedynki”.

W zaprezentowanym zwiastunie przedstawiono w skrócie historię 14-letniej Anaid, która przed pięcioma laty popełniła samobójstwo.

W trailerze dokumentu wspominane są lokale Dream Club oraz Zatoka Sztuki. Według twórców „Nic się nie stało” w miejscach tych mieli bywać Adam „Nergal” Darski, Kuba Wojewódzki, Andrzej Chyra oraz Natalia Siwiec. Co ciekawe, jedną z osób wypowiadających się w filmie jest prezydent Sopotu Jacek Karnowski, określający Zatokę Sztuki mianem „ku***dołka”.

Przed zapoznaniem się z „Nic się nie stało” redakcja propolski.pl zaprasza do zapoznania się z dokumentem „Pedofile”, który piętnaście lat temu przeszedł bez echa:

Przeczytaj również:  Nie żyje wicedyrektorka Muzeum Warszawy. Miała 51 lat

Przeczytaj również: Rafał Trzaskowski zapowiada: „To będzie jedna z pierwszych moich decyzji jako prezydenta”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 465 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj