propolski.pl: Paulina Młynarska stanęła w obronie Kurdej-Szatan

Paulina Młynarska stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan: „To jest, ku*wa, reakcja normalna”

Barbara Kurdej-Szatan w swoim wpisie na temat Straży Granicznej nie przebierała w słowach. Pełna wzburzenia nazwała funkcjonariuszy strzegących granic „mordercami” i „maszynami bez serca”.

Niedługo potem na aktorkę wylała się fala hejtu, a prokuratura wszczęła postępowanie w jej sprawie. Znaczna część internautów jest oburzona zachowaniem gwiazdy, która jeszcze do niedawna miała zapewnioną posadę w „M jak miłość”.

Za Kurdej-Szatan wstawiła się Paulina Młynarska, która często komentuje bieżące wydarzenia społeczne i polityczne.

Młynarska opublikowała wpis na Facebooku, w którym napisała, że „sprawa Kurdej-Szatan skupia w sobie całą masę ciekawych zjawisk”.

— Jeżeli chcesz robić w Polsce kasę w serialach i reklamach, nie wolno ci mieć politycznych emocji ani poglądów. Masz być jak zupka przecieranka — strawna dla każdego. To nic dobrego, kiedy się artystki kastruje z osobowości — napisała dziennikarka.

Prezenterka zauważyła, że jako społeczeństwo „doszliśmy do takiego punktu znieczulicy, że linczuje się publicznie matkę, która zawyła na widok małych dzieci wywożonych przez straż graniczną do lasu”.

— Bo ja we wpisie Barbary Kurdej-Szatan słyszę wycie matki, która nie może na to patrzeć. I to jest, ku*wa, reakcja NORMALNA. Barbara jest teraz ciągana po placu publicznym za kudły, czołgana i zmuszana do przeprosin. Za co? Za to, że zareagowała „na rdzeniu”, zwierzęco, jak każda czująca matka, która widzi, co tam się dzieje. Poniosło ją, nie przemyślała konsekwencji. Ja tę impulsywność rozumiem — dodała zbulwersowana Młynarska.

W jej ocenie Kurdej-Szatan została ukarana dla przykładu, poza tym przerabia się ją na „medialną mortadelę”.

— Ja czytam i czytam dziś od rana ten emocjonalny wpis Baśki Kurdej-Szatan i myślę sobie, że jej gorące serce i brak kalkulacji odesłały miliony Polek do ich znieczulicy i apatii. I teraz nie wiadomo, co z tym zrobić. Ja Baśkę rozumiem. Rozumiem jej reakcję, jej emocje i rozpacz w chwili zamieszczania tego wpisu. Stoję z Tobą Baśko Kurdej-Szatan. Przestań się kajać. Każda kochająca i empatyczna matka czuje to co Ty opisałaś, patrząc na te dzieci na granicy. To jest widok nie do zniesienia. Powinnyśmy wyć — przekazała Młynarska.

Zobacz również: Niemiecki dziennikarz obraził Polskę w Święto Niepodległości: „Polska dżuma okupuje Europę od wieków”

Zobacz również: Wiśniewski o zachowaniu Kurdej-Szatan: „Basia jest osobą dorosłą i powinna zdawać sobie sprawę…”

Sprawa Barbary Kurdej-Szatan, która pod wpływem informacji napływających znad granicy zamieściła emocjonalny, impulsywny…

Opublikowany przez Paulina Młynarska Piątek, 12 listopada 2021

Źródło: pudelek.pl, pomponik.pl, Onet.pl

About the Author

One thought on “Paulina Młynarska stanęła w obronie Barbary Kurdej-Szatan: „To jest, ku*wa, reakcja normalna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these