Pandemia koronawirusa sprawiła, że tegoroczny Pol’and’Rock Festival nie mógł się odbyć. Organizatorzy zaprosili jednak grupę artystów, aby móc zorganizować „Największą Domówkę Świata”.

Wśród zaproszonych gości był między innymi Janusz Gajos. Aktor podczas rozmowy z Katarzyną Janowską postanowił udzielić wypowiedzi dotyczącej rządów obecnej władzy. Zdaniem aktora Jarosław Kaczyński jest małym człowiekiem, który niszczy Polskę.

W sieci szybko zawrzało, natomiast słowa celebryty poparł Jerzy Owsiak. Organizator imprezy opublikował na Facebooku post, w którym stanął po stronie Gajosa.

Czytaj także: Magdalena Adamowicz nie przyjdzie na zaprzysiężenie Dudy. Powody rozbrajają

Każde słowo, które wypowiedziałeś na ASP było ważne. Podkreślam, każde. I bardzo dziękuję Tobie jak i wszystkim pozostałym gościom, że znaleźliście czas, aby do nas przyjechać, być z nami i aby w czasach, w których tak łatwo wypowiada się okrutne, głupie i obrzydliwe słowa, móc słuchać kogoś, kto wie, co mówi i robi to z klasą – napisał Owsiak.

Internauci szybko zauważyli, że ten fragment wypowiedzi tyczył się politycznej części słów Gajosa i wywnioskowali, że również Owsiak oskarża Kaczyńskiego o dzielenie Polaków.

Przeczytaj również:  Dramatyczny wypadek w Jaworznie. Zginęła 12-letnia dziewczynka

Czytaj także: Senator PiS postawił do pionu marszałka Grodzkiego. „Trochę pokory”

Jeszcze bardziej bezpośrednia była Agnieszka Holland:

— Zgadzam się ze słowami Janusza Gajosa, że PiS okrada Polaków. Korupcyjno-nepotyckie praktyki narastają z dnia na dzień, mieliśmy przykład przy okazji pandemii czy wyborów prezydenckich. Przekroczyło to wszystkie możliwe normy. Obóz rządzący okrada Polaków nie tylko z pieniędzy, ale ogromną rzeszę obywateli, niemal połowę, odziera z poczucia godności, bezpieczeństwa, z polskości — powiedziała kobieta podczas rozmowy z „Plotkiem”.

Źródło: Facebook.com, plotek.pl

(Visited 3 085 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj