Prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz opublikował w sieci wpis, w którym życzył wszystkim seniorom emerytur bez podatku. Polityk skierował te słowa do starszych Polaków z okazji Europejskiego Dnia Seniorów, który przypada na 20 października.

W tej sytuacji nie mógł milczeć europoseł PiS Dominik Tarczyński, który wytknął szefowi ludowców hipokryzję i zakłamanie.

— Najpierw podwyższyłeś Polakom wiek emerytalny do 67 lat, potem głosowałeś przeciwko emeryturze bez podatku, a teraz przesyłasz seniorom życzenia?! — zapytał go europoseł PiS Dominik Tarczyński.

— Kochani seniorzy, w dniu waszego święta: zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia — napisał Władysław Kosiniak–Kamysz w mediach społecznościowych.

Prezes PSL napisał, że przede wszystkim życzy seniorom emerytur bez podatku zapominając chyba o przeszłych decyzjach i wyborach w tej kwestii.

— Dla wszystkich emerytów, nie dla wybranych. Tak będzie. Macie na to słowo PSL. Świętujcie! — podsumował Kosiniak-Kamysz.

Rzeczywistość nie okazała się dla niego zbyt różowa, ponieważ nieścisłości w jego podejściu szybko wyłapał poseł PiS Dominik Tarczyński.

— Ej, hipokryto — rozpoczął swój wpis europoseł Prawa i Sprawiedliwości.

— Najpierw podwyższyłeś Polakom wiek emerytalny do 67 lat, potem głosowałeś przeciwko emeryturze bez podatku, a teraz przesyłasz seniorom życzenia?!. Jedyne, czego możesz życzyć, to tego, abyście nigdy nie wrócili do władzy, zakłamany podnóżku Tuska! — zakończył Tarczyński.

Przeczytaj również:  Kadyrow przyłapany na trzymaniu tego w gabinecie

Zobacz również: Demonstracja Strajku Kobiet zakończyła się klapą. Zaskakująco mała liczba uczestników spotkania

Zobacz również: Donald Tusk wybrany na przewodniczącego PO. Oficjalne wyniki wyborów

źródo: Twitter.com, tvp.info

(Visited 1 311 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj