Monika Olejnik w swoim najnowszym felietonie wyraziła ubolewanie i zawód w związku z zachowaniem lidera PO Borysa Budki. Dziennikarka TVN podkreśliła, że ten mógłby się w końcu wziąć do roboty.

Olejnik poświęciła swój nowy tekst: Borysowi Budce i Zbigniewowi Ziobrze. Zapewne mało kto spodziewałby się tak gorzkich słów pod adresem posła PO. Już na początku felietonu Olejnik przypomniała o niedawnym wywiadzie Budki z „Gazetą Wyborczą”.

Przewodniczący Platformy Obywatelskiej podkreślił, że dziwi go „znużenie” wyborców jego formacji. Nie mógł jednak wskazać złotego środka, który były najlepszą receptą na zmiany: „To dosyć wstrząsające wyznanie. Walczył o przywództwo, a teraz nie wie, co ma robić?” — dziwiła się Olejnik.

Zobacz również: Krzysztof Jackowski: Nie chcę wam mówić takich rzeczy, źle się z tym czuję. Widzę wojska [WIDEO]

Dziennikarka nawiązała do wypowiedzi Borysa Budki na temat ruchu Rafała Trzaskowskiego: — Nie owijał w bawełnę, nie wypowiadał zdań wielokrotnie złożonych, tylko oznajmił, że ruch Rafała Trzaskowskiego, który miał powstać po przegranych wyborach prezydenckich, był hasłem rzuconym pod wpływem emocji. O tym, że to był pic na wodę, dowiedziało się więc 10 mln wyborców — czytamy.

Zobacz również: Sośnierz zgasił Lubnauer: Jeżeli pani chce siedzieć w norze, to niech pani siedzi [WIDEO]

Monika Olejnik postawiła jednak sprawę jasno. Zasugerowała, aby Borys Budka, który jej zdaniem ewidentnie sobie nie radzi podał się do dymisji. W tym kontekście przypomniała politykowi PO o działaniach parlamentarzystów prześwietlających Ministerstwo Zdrowia.

Przeczytaj również:  "Nie będę wiecznie czekać". Kukiz postawił PiS warunek

— Nie zauważa tego, co robi senator PO Krzysztof Brejza w sprawie podkomisji Antoniego Macierewicza — pisała Olejnik.

— Budka ma za złe Hołowni, że codziennie tłumaczy w sieci, co robi, codziennie gada na okrągło – i to się ludziom podoba. Panie Budka, może czas wziąć się do roboty, może to też się ludziom spodoba? Albo, jeśli nie daje pan rady, niech się pan poda do dymisji — dodała.

Monika Olejnik zawiedziona postawą Borysa Budki. – Panie Budka, może czas wziąć się do roboty – napisała dziennikarka TVN w swoim najnowszym felietonie. O co konkretnie chodzi? Monika Olejnik poświęciła swój nowy tekst postaciom stojącym po dwóch stronach barykady: Borysowi Budce i Zbigniewie Ziobrze. O ile krytyka tego drugiego polityka przez dziennikarkę TVN nie jest zaskoczeniem, to jednak mało kto spodziewał się gorzkich słów pod adresem lidera PO. Już na wstępie Olejnik przypomina o niedawnym wywiadzie Borysa Budki z „Gazetą Wyborczą„. Przewodniczący Platformy Obywatelskiej przyznał w nim, że dziwi go „znużenie” wyborców jego partii. Jednak nie był w stanie pokazać konkretnej recepty, jak ma to zmienić. „To dosyć wstrząsające wyznanie. Walczył o przywództwo, a teraz nie wie, co ma robić?” – zastanawia się Olejnik.
Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą
Dziennikarka przypomina również o kuriozalnych słowach Budki na temat ruchu Rafała Trzaskowskiego. „Nie owijał w bawełnę, nie wypowiadał zdań wielokrotnie złożonych, tylko oznajmił, że ruch Rafała Trzaskowskiego, który miał powstać po przegranych wyborach prezydenckich, był hasłem rzuconym pod wpływem emocji. O tym, że to był pic na wodę, dowiedziało się więc 10 mln wyborców” – czytamy w felietonie. Olejnik postawiła sprawę jasno: Jeśli nie daje pan rady, niech się pan poda do dymisji Olejnik sugeruje, że praca niektórych polityków PO jest obecnie niedoceniona. W tym kontekście przypomina Budce o działaniach parlamentarzystów prześwietlających Ministerstwo Zdrowia. „Nie zauważa tego, co robi senator PO Krzysztof Brejza w sprawie podkomisji Antoniego Macierewicza” – czytamy. „[Budka -red.] ma za złe Hołowni, że codziennie tłumaczy w sieci, co robi, codziennie gada na okrągło – i to się ludziom podoba. Panie Budka, może czas wziąć się do roboty, może to też się ludziom spodoba? Albo jeśli nie daje pan rady, niech się pan poda do dymisji” – dodaje.

źródło: wmeritum.pl

(Visited 889 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj