Prezenterka telewizyjna Kinga Kwiecień zaliczyła wpadkę na wizji. Dziennikarka zapomniała nazwiska wokalistki, która zdobyła nagrodę telewidzów. Krótkie nagranie szybko podbiło sieć.

Właśnie zakończył się 57. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Wzięli w nim udział uzdolnieni debiutanci, jak również znane wszystkim gwiazdy.

Kinga Kwiecień to prezenterka Telewizji Polskiej, która zaliczyła wpadkę na wizji. Michał Adamczyk połączył się z prezenterką w trakcie emisji „Wiadomości” i zapytał o koncert Debiutów. Kiedy dziennikarka miała przedstawić zwycięskie nazwisko, okazało się to niemożliwe.

— Nagrodę Anny Jantar wygrał Kamil Czeszel. Decyzją publiczności wygrała Izabela, yyy, Czeszel. Przepraszam, Izabela… yyy… To był wieczór wyjątkowy, w którym zobaczyliśmy największe opolskie przeboje — relacjonowała Kwiecień.

W rzeczywistości chodziło o Izabelę Zalewską, która wykonała utwór „Cień nadziei”. Dziewczyna w 2019 roku została laureatką programu „Szansa na Sukces”.

źródło: plotek.pl

(Visited 22 512 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Krzysztof Jackowski poczuł kolejną dramatyczną wizję przyszłości. Nadejdzie coś znacznie gorszego niż koronawirus?