Nowy prezes TVP Mateusz Matyszkowicz ma „odczarować” TVP po byłym prezesie telewizji Jacku Kurskim. „Hipster prawicy”, bo taka też łatka towarzyszy Matyszkowiczowi, wziął udział w naradzie w siedzibie PiS wraz z najważniejszymi politykami formacji.

Nowy prezes TVP w siedzibie PiS

Jak donosi „Super Express”, następca Jacka Kurskiego miał pojawić się w siedzibie pisowców przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie. Matyszkowicz wziął udział w niezwykle ważnej naradzie z udziałem samego Kaczyńskiego.

Z kolei Wirtualne Media podają, że nowy włodarz TVP otrzymał ważne zadanie od prezesa. Matyszkowicz ma „spuścić z tonu” w trakcie przygotowywania materiałów politycznych. Już teraz widać zresztą zmiany: Następca Kurskiego wycina niektórych współpracowników Kurskiego, rezygnuje z muzyki discopolo oraz zapowiada emisję większej ilości materiałów poświęconych kulturze.

Hipster prawicy

Według ustaleń dziennikarzy „Super Expressu”, narada PiS z udziałem Matyszkowicza miała odbyć się w czwartek i trwać ponad 2,5 godziny. „Hipster prawicy” nie komentuje jednak powyższych informacji. Skąd taka ksywka? Matyszkowicz bowiem wspólnie z m.in. Dawidem Wildsteinem i Samuelem Pereirą tworzył facebookowy ruch „Hipster Prawicy”. W ten sposób chcieli odczarować wizerunek młodych prawicowców.

Przeczytaj również: Zapomniana agentka AK, dzięki której alianci bombardowali hitlerowców. To się nadaje na serial wojenny! [+WIDEO]

źródło: Super Express

(Visited 303 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj