Król Karol III rozmawiał z Brytyjczykami pod Pałacem Buckingham. W pewnej chwili jedna z kobiet rzuciła się na monarchę i pocałowała go w policzek. „Po prostu musiałam” – powiedziała Janny Assiminios.

9 września brytyjski władca podszedł do ludzi zgromadzonych pod królewską rezydencją, by serdecznie się z nimi przywitać.

Londyńczycy byli zachwyceni i bili mu brawo. Niektórzy nawet nie mogli powstrzymać łez. W pewnej chwili miała miejsce nieoczekiwana sytuacja.

Jedna z kobiet, była na tyle rozemocjonowana, że pocałowała Karola III w policzek. Moment ten zarejestrowały kamery, a nagranie trafiło do mediów społecznościowych. Kobieta, dopuszczając się tego zachowania, złamała królewski protokół, jednak jej gest bardzo spodobał się internautom.

Kim jest kobieta, która pocałowała Karola III?

Nowa internetowa gwiazda to Janny Assiminios, która ma 73 lata i pochodzi z Cypru. Kobieta w rozmowie z „Daily Mail” wyznała, jaka motywacja nią kierowała.

„Wiem, że to było bezczelne, ale po prostu musiałam” – powiedziała 73-latka, która nie kryła, że zawsze była wielką fanką Karola.

„Chciałam tylko uścisnąć mu dłoń, ale kiedy wziął moją rękę, pomyślałam, że spytam, czy mogę go pocałować. Powiedział, że nie ma nic przeciwko i pocałowałam go w policzek” – wyznała szczęśliwa kobieta.

Przeczytaj również:  Najwyższa emerytura w Polsce to kupa kasy. Będziesz zdziwiony

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wegańscy aktywiści przedziurawili opony ciężarówek. Zatrzymano 17 osób [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zapomniana agentka AK, dzięki której alianci bombardowali hitlerowców. To się nadaje na serial wojenny! [+WIDEO]

źródło: Twitter / o2.pl

(Visited 204 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj