propolski.pl: "Sławuś, won, won!" Nitras zjedzony przez internautów za swój wpis: "Czego jeszcze nie rozumiesz?"

„Sławuś, won, won!” Nitras zjedzony przez internautów za swój wpis: „Czego jeszcze nie rozumiesz?”

Poseł Platformy Obywatelskiej Sławomir Nitras odniósł się do tragicznych informacji z Waszyngtonu. O 3:45 nad ranem czasu lokalnego amerykański Kongres zatwierdził oficjalnie wynik listopadowych wyborów prezydenckich i zwycięstwo Joe Bidena. W wyniku wtargnięcia zwolenników Trumpa do Kapitolu śmierć poniosły cztery osoby.

PiS się będzie żegnał z władzą podobnie ocenił Nitras. Oby skutek był podobny dodał następnie.

Polityk Platformy Obywatelskiej nie spodziewał się jednak tak krytycznych reakcji. Feralny tweet posła PO został zmiażdżony przez internautów, a także przez była dziennikarkę Gazety Wyborczej, obecnie współpracującą z oko.press Esterę Flieger.

6 stycznia 2021, w konkursie na najgłupszy wpis roku poseł Nitras już pozamiatał. Co za antypaństwowe brednie. Zero myślenia o państwie. No tak, dużo się dzieje, poseł nie rozumie tego, co ogląda, konsekwencji tych zdarzeń, ale żeby jeszcze się tym chwalić? napisała dziennikarka.

Przeczytaj również: Zamieszki i chaos w USA: Nie żyje kobieta postrzelona na Kapitolu

Sławuś już grozicie ludziom śmiercią? Uważaj żebyś nie przedawkował stwierdził jeden z oburzonych internautów.

Ty już dawno pożegnałeś się z czymś innym. Skutki widzimy nader często dodał ktoś inny.

Przeczytaj również: Poseł Lewicy straszył prezydenta Dudę szturmem na Pałac i usunął tweet. W sieci jednak nic nie ginie

https://twitter.com/JanoPiS2/status/1346918251033464834?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1346918251033464834%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.tysol.pl%2Fa59371-W-konkursie-na-najglupszy-wpis-roku-posel-Nitras-pozamiatal

Źródło: Twitter

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these