W Polsce trwa obecnie druga fala masowych protestów zwolenników liberalizacji prawa aborcyjnego. Początkowo manifestacje miały wyrażać sprzeciw wobec wyroku Trybunału Konstytucyjnego w kwestii aborcji eugenicznej.

Nigdy w Polsce nie było bardziej obrzydliwej czerni niż ta widziana w Strajku Kobiet. Nigdy nie przesunięto granic tak daleko, nie tylko w stronę cywilizacji śmierci, ale zwykłego zbydlęcenia — napisał pisarz Jacek Piekara, odnosząc się do skandalicznego nagrania z udziałem dzieci, krążącego po mediach społecznościowych. 

Ogólnopolski Strajk Kobiet ponownie zorganizował w weekend protesty przeciw wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego. W mediach społecznościowych pojawiło się szokujące nagranie z jednej z manifestacji. Widać na nim, jak obecne na proteście dzieci skandują za liderką Strajku Kobiet Martą Lempart: „Hej, hej, hej aborcja jest ok! Wolność, równość, aborcja na żądanie! Zadarliście z kobietami!”

Na skandaliczne nagranie zareagował pisarz i komentator Jacek Piekara. Autor popularnej serii „Inkwizytor” nie szczędził ostrych słów pod adresem uczestników manifestacji:

— Nigdy w Polsce nie było bardziej obrzydliwej czerni niż ta widziana w Strajku Kobiet. Nie było tak tępej, wulgarnej tłuszczy, wyzbytej moralnych zasad cywilizowanego człowieka Nigdy nie przesunięto granic tak daleko, nie tylko w stronę cywilizacji śmierci, ale zwykłego zbydlęcenia — napisał na Twitterze.

Przeczytaj również:  Nie żyje znany dziennikarz. Był również sportowcem i członkiem zarządu PZPN

Przeczytaj również: „Mówiono nam to prosto w oczy”. Siostra zmarłego Polaka przerywa milczenie. „Szok”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 7 481 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Zgadzam sie z panem pisarzem. Nigdy w Polsce nie było takiego chamstwa, tylu zdrajców, którym wszystko uchodzi na sucho i tylu wrogów polskości. Nasz naród stał się dziczą i tępymi chamami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj