propolski.pl: PILNE: Merkel zmieniła zdanie! Twardego lockdownu nie będzie! „To mój błąd”

Niespodziewana decyzja Kaczyńskiego. Rozwiązał partyjne struktury!

Jarosław Kaczyński znany jest z podejmowania odważnych i niespodziewanych decyzji. Tym razem prezes Prawa i Sprawiedliwości postanowił rozwiązać struktury partyjne w Wałbrzychu.

Struktury w Wałbrzychu zostały rozwiązane. Decyzja prezesa Prawa i Sprawiedliwości może szokować, jednak jest już faktem. Informację przekazał za pośrednictwem Twittera szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Na wniosek Pełnomocnika Okręgowego PiS okręgu nr 2 Wałbrzych Michała Dworczyka decyzją Prezesa Prawa i Sprawiedliwości z dnia 12 stycznia 2021r. nastąpiło rozwiązanie organizacji terenowej PiS miasto Wałbrzych oraz wykluczenie wszystkich członków PiS w miasto Wałbrzych — tłumaczył Sobolewski.

Czytaj także: Studenci WUM: „Na liście wciąż są dwa nazwiska, które wstrząsną Polską”

Skąd taka decyzja Jarosława Kaczyńskiego? Wszystko za sprawą afery taśmowej z udziałem działaczy z Wałbrzycha. Jak ujawnił Onet, powodem konfliktu było przejęcie władzy w regionie przez Kamila Zielińskiego, uważanego za człowieka szefa KPRM Michała Dworczyka. Niektórym politykom decyzja ta się nie spodobała, dlatego chcieli skierować do Jarosława Kaczyńskiego pismo zawierające swój sprzeciw.

Czytaj także: Wpis żony zmarłego medyka wywołał grozę: „Zmarł z powodu silnej reakcji na szczepionkę przeciwko COVID”

W trakcie nagranych rozmów padło wiele wulgaryzmów, a jeden z partyjnych działaczy stwierdził, że PiS niewiele różni się od PO czy SLD.

Źródło: onet.pl, twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these