Pandemia koronawirusa i kwarantanna narodowa wprowadzona przez rząd z pewnością pokrzyżuje nasze plany sylwestrowe. Pocieszeniem może być fakt, że stacje telewizyjne przygotowały dla swoich widzów niespodziankę.

Fani muzyki z pewnością nie będą narzekali na brak świątecznego repertuaru. Listę wykonawców podała już Telewizja Polska, która nawiązała współpracę z wieloma artystami m.in. z Zenkiem Martyniukiem. Sylwester TVP miał się odbyć na Stadionie Narodowym, jednak ze względu na przekształcenie go w szpital tymczasowy, opcja ta nie będzie możliwa.

— Telewizja zawsze coś wymyśli, na pewno jakiś Sylwester w tym roku będzie. A że Sylwestry robione przez Telewizję Polską są najlepsze, to będzie to najlepsze show — powiedział Jacek Kurski.

Zobacz również: Austria: Parlamentarzysta zrobił test na koronawirusa Coca-Coli. Wynik całkowicie zaskakuje [WIDEO]

Z portalu wirtualnemedia.pl, dowiadujemy się, że tegoroczny „Sylwester marzeń z Dwójką” będzie miał miejsce w Ostródzie na Mazurach. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:45 i potrwa do 0:15 i będzie transmitowane na antenie TVP2. Swoje przeboje zaprezentuje Zenek Martyniuk, Roksana Węgiel, Cleo, Viki Gabor oraz Helena Vondrackova. Na liście artystów znaleźli się również członkowie Golec uOrkiestra i Gromee.

źródło: wprost.pl

(Visited 431 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Starsza pani rozprawia się z dezinformacją ws. pandemii koronawirusa. Internauci pod wrażeniem [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here