Ace Hardware Corporation to największa na świecie spółdzielnia handlu detalicznego sprzętem z siedzibą w Oak Brook, Illinois w Stanach Zjednoczonych. Do Internetu trafiło nagranie ze sklepu firmy, na którym zarejestrowano niecodzienną i niebezpieczną sytuację.

Mężczyzna, który bez maseczki postanowił zrobić zakupy, został fizycznie zaatakowany przez jednego z pracowników. Ten próbował wyegzekwować na kliencie założenie maseczki z pomocą kija bejsbolowego.

Pokrzywdzony zrelacjonował, że pracownicy próbowali zmusić go do zakrycia twarzy. Nie pomogły nawet zapewnienia, że jest w pełni zaszczepiony. Między mężczyznami szybko wywiązała się groźna bójka.

— To było naprawdę przerażające. Nigdy nie spotkałem nikogo, kto by mnie zaatakował z taką bronią, to była ucieczka lub walka — ja próbowałem się stamtąd wydostać, a on ciągle atakował mnie bardzo agresywnie — powiedział poszkodowany.

Zobacz również: Trener Biało-Czerwonych nie traci nadziei: Wierzę, że w trudnych momentach dochodzi do transformacji [WIDEO]

źródło: pantarhei24.com

(Visited 2 547 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Rosja pozbywa się ambasadora Łotwy. Ma dwa tygodnie na opuszczenie kraju

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj