propolski.pl: Nie chcesz się szczepić na COVID-19, a obawiasz o przyszłość swoją i rodziny? Oni dadzą ci pracę

Nie chcesz się szczepić na COVID-19, a obawiasz o przyszłość swoją i rodziny? Oni dadzą ci pracę

Media obiegła informacja o serwisie Impffrei Work (dosł. Praca wolna od szczepień), w którym przedsiębiorcy mogą publikować ogłoszenia pracy dla osób niezaszczepionych przeciw COVID-19.

Szczegóły odnośnie Impffrei Work opisuje magazyn „Spiegel”. Niemieckojęzyczna strona powstała we współpracy organizacji sprzeciwiających się przymusowi szczepień.

Dotychczas na Impffrei Work swoje oferty zamieściło już około 70 firm. Na razie dotyczą one pracy w Szwajcarii, Austrii oraz kilku niemieckich landach. Wśród proponowanych zajęć można znaleźć m.in. pracę w domach opieki oraz domach spokojnej starości. Co więcej, pracę podjąć można także jako taksówkarz czy doradca podatkowy.

Jak opisuje magazyn „Spiegel”, twórcom portalu przyświecała idea „sprzeciwienia się naukowej narracji na temat tzw. pandemii”.

Strona reklamuje się jako skierowana do ludzi poszukujących pracy, a którzy są „wolni od masek, wolni od szczepionek, ale nie wolni od mózgu”.

Co najbardziej interesujące, strona zdążyła już zostać zaatakowana przez hakerów z „antysystemowej” grupy Anonymous. W ramach operacji „Folia Aluminiowa” hakerzy uderzyli w strony podważającymi sensowność szczepień na COVID-19, które „chcą zarabiać na strachu, panice i kłamstwach”.

Przeczytaj również: Nieoficjalnie: Mateusz Morawiecki wkrótce obejmie nową funkcję w PiS. By zrobić miejsce premierowi, poleci głowa

Przeczytaj również: Nie zaszczepiłeś się? Chcą, byś nie wszedł do pracy i sklepu. Totalitarne propozycje trafiły do rządu: „Jarosław Kaczyński stwierdził nawet, że…

Źródło: NCzas / Rzeczpospolita / Spiegel

About the Author

Malicki Jan

Wspieram polskie sprawy i opowiadam się po stronie wolności. Chętnie oddaję się urokom rozrywki cyfrowej i jestem na bieżąco z platformą Xbox i Playstation.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these