Natalia Siwiec odpowiedziała na jedno z pytań internautów na Instagramie i wyznała, że nie zamierza ochrzcić swojej córki. Zastrzegła przy tym, że nie zabroni swojemu dziecku zrobić tego w przyszłości, jeżeli samo wyrazi na to ochotę.

Celebrytka nie jest jedyną, która zdecydowała, że nie ochrzci swoich dzieci. Podobnego zdania są m.in. Małgorzata Rozenek czy Magda Mołek.

Zobacz również: Joe Biden zaprosił Andrzeja Dudę na szczyt poświęcony zmianom klimatu

Gwiazda nie stroni od osobistych wyznań. Przyznała, że nie jest również przeciwniczką zdrad w związkach, ponieważ mogą one przynieść dobry efekt dla par.

— Warto poczuć wszystkie emocje i wyciągnąć z nich lekcje — stwierdziła Natalia Siwiec.

Najwięcej emocji wzbudziło jednak wyznanie dotyczące religijności. Celebrytka odpowiedziała na pytanie jednego z fanów, dlaczego nie zdecydowała się na ochrzczenie córki, Mii.

Zobacz również: Posłanka Lewicy donosi na Polaków, którzy idą do kościołów. Konfederacja oburzona [WIDEO]

Wielu fanów artystki było zbulwersowanych jej odpowiedzią, ponieważ przyznała, że owszem wierzy w Boga, jednak nazywa go „Boską energią”.

— Nie będzie chrzczona, chyba że kiedyś sama podejmie taką decyzję. Nie zgadzam się z tym, że człowiek rodzi się z jakimś grzechem, więc nie mamy co zmywać. Chrzest to zaakceptowanie tego, że niby pochodzisz z grzechu. Każdy rodzi się czysty, dobry i może wykreować swoje życie tak, jak chce, bez żadnych obciążeń na wejściu — napisała w swojej relacji na Instagramie Siwiec.

Przeczytaj również:  Nie żyje gwiazda "Big Brothera". Odeszła bardzo młodo

— Ustaliliśmy z mężem, że bezwzględnie chronimy nasze dzieci. To jest nasz szacunek do ich wyborów, na każdym poziomie, więc ich również nie chrzcimy ani nie posyłamy na religię — powiedziała znana dziennikarka Magda Mołek, która wyznaje podobne poglądy.

źródło: wtv.pl

(Visited 2 042 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

  1. Jestem całkiem załamany jej decyzją. Dziwne. w
    W okresie Świąt Bożego Narodzenia leżałem na kilkuosobowej sali szpitalnej. Wszyscy przystępowali do Komunii Świętej. Odstępcy nie chorują?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj