Jeśli nie obalimy PiS, to i z powodów politycznych i klimatycznych niedługo nikt tutaj nie przeżyje na kontynencie oświadczyła była już eurodeputowana Platformy Obywatelskiej Róża Thun na antenie TVN24.

Znana z kontrowersyjnych wypowiedzi eurodeputowana opuściła niedawno Platformę Obywatelską. Róża Thun była gościem TVN24, gdzie podjęta została kwestia powodów, dla których wieloletnia działaczka PO zdecydowała się odejść z ugrupowania.

Thun ma za złe swojej partii, że ta prowadzi bardzo niekonstruktywną dyskusję w kwestii miliardów otrzymanych przez Polskę w ramach Funduszu Odbudowy:

 Ja rozumiem, że przy takich dużych pieniądzach wszyscy się obawiamy, że PiS je natychmiast rozkradnie i że trzeba go pilnować, ale to powinna być strategia przygotowana przynajmniej od września przez nas wszystkich, a myśmy takich rozmów w ogóle nie mieli mówiła polityk.

 Jeśli nie obalimy PiS, to — i z powodów politycznych i klimatycznych — niedługo nikt tutaj nie przeżyje na kontynencie — oceniła w TVN24.

Przeczytaj również: Kidawa-Błońska szczerze o sytuacji w PO. Padły słowa o Titanicu. Drastyczne spadki poparcia to wierzchołek góry lodowej

Przeczytaj również:  Lublin: Kierowca, który zignorował czerwone światło szybko tego pożałował [WIDEO]

Przeczytaj również: Zła wiadomość dla zaszczepionych. Po przyjęciu szczepionki należy odstawić alkohol. Wiadomo, na ile dni

źródło: Tysol

(Visited 4 102 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj